• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
10472757_672424196188065_6381282378610959258_n.jpg

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Bi göz atınca insan bu muydu diyor.

Sonunda akıllı biri çıktı.

----------

Gerçekten fotoğraflara bakıp malum şeyi yapan var mı merak ediyorum.Daha geçen söyledik forum yaş ortalaması yükseldi falan diye.Daha dün baba olur muyum konuları açanlar şimdi fotoğrafa bakıp mı yapıyor,sanmıyorum.Burada önemli olan ünlülerin özel hayatlarının ele geçirilmiş olması bana sorarsanız.En azından evde rahat haldelerken nasıl olduklarını gördü çoğu kişi.Ev hayatlarını öğrendiler.

resimleri yayan abimizin en taze hiti:

[h=6]Total Subscribers[/h][h=2]109,646[/h]

Sonunda akıllı biri çıktı.

----------

Gerçekten fotoğraflara bakıp malum şeyi yapan var mı merak ediyorum.Daha geçen söyledik forum yaş ortalaması yükseldi falan diye.Daha dün baba olur muyum konuları açanlar şimdi fotoğrafa bakıp mı yapıyor,sanmıyorum.Burada önemli olan ünlülerin özel hayatlarının ele geçirilmiş olması bana sorarsanız.En azından evde rahat haldelerken nasıl olduklarını gördü çoğu kişi.Ev hayatlarını öğrendiler.

Haklısın.güzel dediğimiz çoğu kişi makyaj güzeli çıktı.Ben tek Victoria Justice'de hayal kırıklığına uğramadım :)

---------------------------------------

Son düzenleme:
dediklerinde haklsında kaçımız her gün pipisinin memesini çekiyor resmini atıyor . tamam ben link istedim merak etmiştim ama çokta dikkatimi çeken bir şey olmadı zaten.

Ünlü olmak kolay değil.Bende bir fotoğraf var hemen kaldırdılar onu bilmiyorum olan var mı.150 kilo adamla beraber ayna karşısında çekilmiş bir ünlü.Bunlar para karşılığı yapılıyor,ünü yükselmesi için bunlar gerekli.Yıllardır yönetmeni ile yatıp ta başrol kapan bir çok oyuncu var.Doğal şeyler açıkçası.Iphone'da olmasının sebebi birçok ünlü ile anlaşması var iphone'nin ve genelde fotoğraflar hep iphone ile fotoğraf çekildiklerini görürsünüz.Fotoğraf çekip atıyorlar.Siz nasıl skypetan görüşüyorsanız onların da arkadaşları var, doğal yani.

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Yok arkadaşları falan normal ama ben sanaldan normalde resim atmalara karşıyım benim yaşımda olup bir sürü kız var bir taraflarını açıp fotoğraflarını atan ifşa etsek okulu yıkarlardı yani :D

Şimdi bende gidip arkadaşıma çıplak fotoğrafımı atmıyorum ama yarısından fazlası pirim peşinde birazda halkın gözü görsün bunların içini dışını ( iç güzellik iyidir ) :D

Yok arkadaşları falan normal ama ben sanaldan normalde resim atmalara karşıyım benim yaşımda olup bir sürü kız var bir taraflarını açıp fotoğraflarını atan ifşa etsek okulu yıkarlardı yani :D

Bak en güzel örneği sen bulmuşsun.Birçoğunuzun ''kezban'' olarak hitap ettiği lise çağındaki kızlar ilgi görmek için mayolu,bikinili,mini etekli,göğüs dekolteli fotoğraf paylaşıyor.Kızların hoşuna gider ilgi görmek.Ünlülerin birçoğu zaten filmlerde bu dediklerim ile görünüyor,birçok yerde frikik veriyor.Ve ünlülerin dikkat çekmek için mayo,bikiniden ileri gitmesi gerekiyor.Olay tamamen bundan ibaret :)

Geri