• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ünlü olmak kolay değil.Bende bir fotoğraf var hemen kaldırdılar onu bilmiyorum olan var mı.150 kilo adamla beraber ayna karşısında çekilmiş bir ünlü.Bunlar para karşılığı yapılıyor,ünü yükselmesi için bunlar gerekli.Yıllardır yönetmeni ile yatıp ta başrol kapan bir çok oyuncu var.Doğal şeyler açıkçası.Iphone'da olmasının sebebi birçok ünlü ile anlaşması var iphone'nin ve genelde fotoğraflar hep iphone ile fotoğraf çekildiklerini görürsünüz.Fotoğraf çekip atıyorlar.Siz nasıl skypetan görüşüyorsanız onların da arkadaşları var, doğal yani.

98 99 senesi bizim buraya bir ünlü geliyor halada ünlü gerçi her neyse kadını biz konser için geldi zannediyorduk meğersem şey için gelmiş artık nasıl bir parasızlıksa :D

427 Kişi arşiv aldı toplam skype üzerinden doğru saydıysam :D 500. kişiye 2 türk ile beraber vericem :D

İnterneti icat eden Vinton Cerf'e hepiniz bir dua borçlusunuz. :D

4YNrqG.jpg

bırakın bunları bu insanlar zaten normal hayattada çok kapalı tesettürlü insanlar değil sonuçta alışageldik bişeyde apple in böyle hataya düşmesi hayret gerçekten bi açıklamada yapılmadı daha ne dicekler çok merak ediyorum

edit

Son düzenleme:
bırakın bunları bu insanlar zaten normal hayattada çok kapalı tesettürlü insanlar değil sonuçta alışageldik bişeyde apple in böyle hataya düşmesi hayret gerçekten bi açıklamada yapılmadı daha ne dicekler çok merak ediyorum

edit

Sen çok yanlış gelmişsin hacı.Kapalı tesettürlü kelimelerini bu konuda kullanma bence :) Tartışma falan çıkartırlar.

Kate uptonu 18 yaşından beri takip ediyorm yıllardır girmediğim delik kalmadı şununkileri bulcam diye. En son geçen sene at üstünde ufak bi kısım vardı onunla tatmin olduydum şimdi sağolsun hacker kardeşim hacklemişte kavuştuk :D

Sen çok yanlış gelmişsin hacı.Kapalı tesettürlü kelimelerini bu konuda kullanma bence :) Tartışma falan çıkartırlar.
ne alakası varki tesettür kelimesini art niyetli bir şekilde kullanmadım :D demek istediğim bu insanların çoğunda namus kavramı olmuyo geneli günlük hayatında veya sosyal medya ile bu pozların hemen hemen aynısını veriyo alışılmış şeyler yani nie bu kadar abartılıyo anlamış değilim anlatabildimmi herkez bi "Türk" olamıyo :D ne uzun konuştum be :D

Kim hacklemiş bilen var mı?

redditte the fappening diye birisi paylaşıyorda o olmayabilir

----------

ayrıca birkaç resim feykmiş ispat falan yapmışlar

----------

ayrıca reddit sitesine resmen hayran oldum adamlar dünyayı ifşa etti gündemlerinde bile değil :D

[FONT=verdana, arial, helvetica, sans-serif]"I have a collection consisting of 4000 pictures, ~2GB. Should be one of the largest once I clean up the doubles. Is there anywhere I can dump it? I do not have a seedbox and as I live in a country with strict laws I would not want my IP exposed."

noluyoz lan :D
[/FONT]

----------

o ne ara çıktı yav :D

neler neler çıktı bir bilsen :fky:

"I have a collection consisting of 4000 pictures, ~2GB. Should be one of the largest once I clean up the doubles. Is there anywhere I can dump it? I do not have a seedbox and as I live in a country with strict laws I would not want my IP exposed."

noluyoz lan :D

----------

neler neler çıktı bir bilsen :fky:
Kanklar taze yollayın hemen :D

kim paylaşıyo ki bunu nerden biliyonuz bi şu adamın linkini atın bakim :D :D

Geri