• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hergün kesinlikle konuda 150 kişi oluyo bitmedimi hala bunlar :D

Sayın Kara 88 elinizde Hilary Duff ve yeni çekimlerin linkleri varsa yollayabilir misiniz?

Bu konunun 45bin kez okunması ve hala güncel olması sadece beni mi rahatsız ediyor ?

arkadaslar biri özelden link atabilir mi

Son düzenleme:
lan sabah 6 da bi dürtü geldi kalktım dahada uyuyamadım sonra bi bakayım dedim nete ulan one öyle aboovv :D jennifer lawrence kate upton felan ne öyle lov :D resim video hepsini arşivledim inşallah fbi kapımı çalmaz çalarlarsa vermem onlara arşivi başka birinden alsın çakallar :D yanlız jenniferın seks hayatı ne kadar fantezili bişeymiş öyle :D

Caneeer kargo parası benden hemmen adrese yolla benım bacanak :D

Bu konunun 45bin kez okunması ve hala güncel olması sadece beni mi rahatsız ediyor ?

4-5 Gündür konuya bile girmiyorum bence çok uzadı konun kaldırılması gerek.
Rahatsız oluyorsanız konuya girmezsiniz. Böylelikle sorun kalmaz.

uNtJ7OT.jpg

Rahatsız oluyorsanız konuya girmezsiniz. Böylelikle sorun kalmaz.

uNtJ7OT.jpg
Zaten girmiyorum kardeşim sıkıntı yok yanlız forumun amacı oyun ile ilgili birilerinin çıplak fotoğrafları ile iligli değil bu konu yüzünden nerdeyse herkes hata yapıyor bunu seninde bilmen gerek ö.m'dan link göndermesi yasak fakat burada nerdeyse link gönderenlerin yarısı ö.m'dan.Bu konu hakkında daha çok yazarım yani benim için hava hoş.

Zaten girmiyorum kardeşim sıkıntı yok yanlız forumun amacı oyun ile ilgili birilerinin çıplak fotoğrafları ile iligli değil bu konu yüzünden nerdeyse herkes hata yapıyor bunu seninde bilmen gerek ö.m'dan link göndermesi yasak fakat burada nerdeyse link gönderenlerin yarısı ö.m'dan.Bu konu hakkında daha çok yazarım yani benim için hava hoş.
Whats mean off topic

Arşive hala ulaşamayan arkadaşlar skypeden ekleyin : eyup.simsek1

Geri