• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi gözünüzü sevim biriniz atsın şunu 3 haftadır bilgisayarım yoktu gellei 1-2 gün oldu bulamadım biri şunu bana yollasın bir şekilde çok merak ettim bak ya

Arşiv paylaşımı devam etmekte beyler :D

Özelden yazmayın skype adresimden ulaşın beyler : eyup.simsek1

Son düzenleme:
süperrrrrrrrrrrrrrr

Son düzenleme:
bana da linkleri atan hayırsever biri var mı acab ??? lütfeeennnn.....

arkadaşlar biri acil link atabilirmi ya lütfen

----------

Thaxe linki atabilirmisin

Format atmamla birlikte tüm arşivimi silmiş bulunmaktayım.

Kardeşim skypede sorun var bana bi ulaşsan başka bi şekilde atsan vbeya link falan versen

vaybe bayaa geri kalmisim neler cikmis, basta pek merak etmedimde simdide bulamiyoruz resimleri.
linki banada atarsaniz sevinirim , mail : xhakan79x @ hotmail.com
skypede o isimde 3 kisi cikti ücünüde ekledim ama :D
olursa maile atarsan sevinirim tesekkürler

Selena Gomez harici fotolar ilgimi çekmiyordu ama onun da intihar ettiği söylentileri çıkınca karşı olur oldum :)

arkadaslar size zahmet biri yardimci olurmu bana :)
skypeden ulasamadim biri bana maille atabilirmi linkleri
xhakan79x @ hotmail.com

Arkadaşlar elindeki arşivi paylaşacak hayır sever yok mu ? çok geç kaldık bulmak için hep sansürlü hep sansürlü :D

Son düzenleme:
Geri