• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlk gün faslı

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
daha önce evde köpek besleyenler konusunda alacağım köpekle ilgili konu açmıştım ve bugün itibari ile oğlum "hector" geldi :sevgi2 tıpkı eski köpeğim "köpük" gibi o da geldiği gibi yerini buldu uyudu :D iç-dış parazit yaptırmıştık ve 4 saat yıkama demişlerdi, 4 saatin sonunda temiz bir banyo yaptırdım ve açıkçası beni çok şaşırttı. eskiden golden banyo yapmayı hiç sevmezken bu sefer hector oldukça uslu durdu:shm: şuanlık 2.5 aylık ve sanırım 3-4 gün sürekli uyuyacak :D

nu7ml.jpg

Bakabilecek bir duruma geleyim isteyeceğim senden bir golden. :D

şuan 8 aylık :D erkek olduğundan; çiftleşmede erkeğe düşen sayı genelde max. 2 oluyor :D ki şuan köpek bende değil yarı yarıya desek 1 :D ama sözüm vardı sana hatırlıyorum; rott yavrusunu bizzat ben fethiye'ye geldiğimde elden vereceğim:nse:

şuan 8 aylık :D erkek olduğundan; çiftleşmede erkeğe düşen sayı genelde max. 2 oluyor :D ki şuan köpek bende değil yarı yarıya desek 1 :D ama sözüm vardı sana hatırlıyorum; rott yavrusunu bizzat ben fethiye'ye geldiğimde elden vereceğim:nse:

Golden varsa golden alayım ben.Rott sevmiyorum.Veya alman kurduda olabilir. :D :D

i love you too :D

kulakrını keste hırçın olsun biraz :D yemek suda verme

sadece kuyruk kesimi olacak gibi; ki o da can yanmasından dolayı pek istemiyorum.

Olur mu ya sende baksana tatlı tatlı bakıyor. :D
Hayırlı olsun bu arada

tatlı ve uykucu :D sen de yatarsan yanına gelip uyuyor:hsml:

İlk gününüz güzel geçmiş umarım hep böyle olur :) Hayırlı olsun.

teşekkür ederim ve inş :) dışarı gezmeyi seviyor, ve tuvalet konusunda da eğitim vermememe rağmen gazeteye yapıyor, o kadar yemek yedi dışarıda kakasını yaptı (gelirken) şuan evin içine yapmadı :D

nasıl besliyorsunuz onları ya ben yanlarında 5 dk duramıyorum :D bide yanıma yatsa ohoooo :D

almadan önce inan herkes böyle dedi; yok saldırıyor, yok tüy döküyor vs.. :) ama köpeği alıp gözünün içine baktığınızda herşey değişiyor :) bundan 5-6 yıl öncesine kadar bende korkuyordum fakat şuan uzanırken yanıma gelip kafası ile kolumu itip yanıma yatması herşeye yetiyor :tndr: köpekten korkmak normaldir ama asıl sorun köpeğin sahibi köpeğine nasıl baktığıdır :) umarım en kısa sürede bu korkuyu yenersin :)

almadan önce inan herkes böyle dedi; yok saldırıyor, yok tüy döküyor vs.. :) ama köpeği alıp gözünün içine baktığınızda herşey değişiyor :) bundan 5-6 yıl öncesine kadar bende korkuyordum fakat şuan uzanırken yanıma gelip kafası ile kolumu itip yanıma yatması herşeye yetiyor :tndr: köpekten korkmak normaldir ama asıl sorun köpeğin sahibi köpeğine nasıl baktığıdır :) umarım en kısa sürede bu korkuyu yenersin :)
Bende yenmeye çalışıyorum ama olmuyor yani bir türlü :D

Bende yenmeye çalışıyorum ama olmuyor yani bir türlü :D

yalnız benim korkunu yen deme lafına bakıp 3 yaşındaki rottweilerı sevmeye kalkarsan sıkıntı olabilir :D

kesmeyin la biyerini :S hayırlı olsun bu arada :)

açıkcası bende kestirmek istemiyorum fakat bazıları rottweiler için kuyruk kesimi iyi oluyor diyor fakat ben o kuyruk kesimini gördüm ve açıkçası o acıyı çekmesini istemiyorum :(

Geri