• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnsanlara neden yardım etmiyorum ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beni tanıyan tanır guildime gelen veya takıldığım forum ortamında bana yazan veya faceden gelen bilir.Önce güvenimi kazanacaksın arkadaş geçen bi kazanç koyduk bakın bu arkadaş FORUMDAN neyse dedim bak bu işe giriyorsan sabırlı olacaksın tamamı ? tamam. İyi dedim her gün yazıyor ya kanka reklam çıkmıyor ya kanka tık gelmiyor ya kanka niche ne ya kanka izlenme gelmiyor en son yazdım benden sana ekmek yok ağlamayanada **** yok araştır bul sonrasında şöyle bir sonuç ile geldi :drym:

sdr9j.jpg

Kısacası biz türkler hiç bişeye yaramıyoruz.Yardım edersen iyi etmezsen kötü :D

Edit: Güldüğüm nokta bari sövelim :D :D

katılıyorumda sen bana yabancı video kaynaklarını at bakayım :D en büyük yardım budur^^

Hocam biz sroda " abi 5k versene " diye bir kısım şeyler yaşadık.Bize kimse yaranamaz.
Senden ne yardım istediysem yaptın,aferin böyle ol ciğerim :D

Bak mesela bende oynadığım serverda adama soruyorum adam cevap vermiyor cevap verse sanki adamın şeyine yapışacaz :D

İnternet ortamındakilerşşn akıl yaşı küçük , ''qüfür etsem nolcakki kimse tanımıyo bişey olmaz xd '' mantığı var aslında beyin yok gerçek hayatta sus pus olan insan bunlar kuzular varya hani mesela okulda asosya asosyal gezen kimseyle konuşmayan tipler , ha işte onlar

İnternet ortamındakilerşşn akıl yaşı küçük , ''qüfür etsem nolcakki kimse tanımıyo bişey olmaz xd '' mantığı var aslında beyin yok gerçek hayatta sus pus olan insan bunlar kuzular varya hani mesela okulda asosya asosyal gezen kimseyle konuşmayan tipler , ha işte onlar

Sana yemin ediyorum aklımdakileri yazdın :kheart:.

Hocam bunlar birşeymi? Karakterimi hotanda bekletirdim hep sabit bir yerim vardı giderdim bekletirdim. Birgün düşük level oyuncunun bir tanesi geldi. "Abi 5m versene" dedi. Bende napacaksın bu kadar parayı dedim. Adam pot parası dedi. Şaka gibi lan :D Ben vermeyince de küfür yedim. :D Hiç unutmam bu anımı :D

Geri