• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

IP ve PC Limit Hakkında Genel Bilgi Toplama Anketi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IP ve PC Limit Hakkında Genel Bilgi Toplama Anketi

• PC Limit olarak devam edilsin.

Kullanılan: 45 39.5%
  • IP Limite geri dönülsün.

Kullanılan: 10 8.8%
  • Tüm Limitler kaldırılsın.

Kullanılan: 59 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    114
Ümit bey coin sistemi kaldırıp sun drop eklemek bence daha iyi olur coin sistemi şahsen ben zerre sevmiyorum haz etmiyorum. Server açanlarda genelde şu düşünce oluyor drop olmasın olunca ratesini düşük tutacağız düşüremeyecekler sonra bir ton tantana olacak. Tamam söylenen bir takım çocuklar olabilir ama drop olayı her zaman daha iyi oluyor benim şahsi görüşüm moon drop rateside çok yüksek mesela kendi guıld arkadaşım bir günde 3 moon düşürdü bence çok yüksek oran. Olur olmaz o ayrı konu ama eski sistem her zaman daha iyidir bu coin işleri ne zaman ki türedi o zaman ticari kafalar oluştu zaten burada ki sistemde kolay değil sun kasmak 10 b yapmak vs vs gibi şeyler ama coin işine sıcak bakılmıyor artık.

Konu ile alakasız belki ama bu konuda ivedi ile bir düşünceye girilip çok geçmeden şayet coin sistemi kaldırıyoruz drop ekliyoruz kararı çıkar ise yönetimden hemen değişikliğe gidilmesini önemle rica ediyorum. Ayrıca rate konusunda asla müdahale etmeyeceğiz dediniz ama yine şahsi görüşüm exp rate çok yüksek çok kolay kasılıyor char kanatimce bir kaç tık aşağı çekilebilir. Bana kalsa bir char 6 ay gibi bir sürede ancak 80 olsun isterim 1 yıl gibi bir sürede de 80 ff olabilsin isterim ne kadar uzun bir zamana yayılır ise bu kasma süreci ff süreci efendime söyleyeyim charı full moon full sun yapma süreci ne kadar uzun sürer ise o kadar zevkli olur oyun. Hee şu da var sizde böyle sistemi onaylıyorsunuz dur ama oyuncuların işine gelmiyor tantana ediyorlar vs vs gibi şeyler oluyor diye kurmamışsınız dır ayrı konu.

Konumuz sunlar değil PC limit, sunlar asla drop olarak eklenmeyecek, oyun açılmadan önce npc ye ekleneceği söylendi bu karar kesindir kesinlikle değişmeyecektir.

Rica ediyorum konuyu dağıtmayınız ve konu dışına çıkmayınız.

slm GM Bey şu işe bi çare bul oyuna giremeyen çok arkadaşımız var pc limit tutmadı ALP_ER_TUNGA oyuna girer girmez pc katası veriyor format attı gene aynı ne yapmasını istersiniz indirmediği dosya kalmadı acil bi çözüm bul birde sunda gözümüz yok goldu biriktirsek coin toplama imkanımız yo
k işten gelip 2 saat pc başında oturarak coin elde edemeyiz oyuna coin sistemi yok diye başladık ya sunu hiç getirmeyecektin yada drop olarak ekleyecektin düşürmesi zor olacaktı o zaman oyun daha kaliteli olurdu kolay gelsin

DLL sorunu için: https://www.maxigamerz.com/t/252490-dll-eksik-ya-da-pc-limit-asildi-sorunu-cozumu

Konumuz sunlar değil PC limit, sunlar asla drop olarak eklenmeyecek, oyun açılmadan önce npc ye ekleneceği söylendi bu karar kesindir kesinlikle değişmeyecektir.

Rica ediyorum konuyu dağıtmayınız ve konu dışına çıkmayınız.

Peki...

- - - Güncellendi - - -

Oyunun hemen hemen %75'lik kısmı dolmuş ümit bey bu pc limit konusunda sorun yaşayan arkadaşlar yaşadıkları sorunları güzelce ve sakince paylaşsınlar onlara ekibiniz ile birlikte yardımcı olursunuz. Pc limit sorun çıkartıyor vay efendim kalksın etsin vs vs muhabbetlerini bıraksınlar yani. her sorunun bir çözümü var kişi kendini ifade etmeyi bildikten sonra gerisi teferruat.

anlatamıyoruz kendimizi herhalde ALP_ER_TUNGA bu arkadaşın pc team la bağlandım atmış olduğunuz linki de indirdim hiç bi şekilde olmuyor oyuna girince pc limit hatası veriyor oyunu sildik tekrar indirdik gene olmadı bi yerde bi eksiklik var

PC Limit bence dogru karar en azından free proxyler kadar yaygın bir aşılma yöntemi yok.Ayrıca PC Limit dll sorunları genellikle antivirus (oyuncu bazlı) oluyor.Pire için yorgan yakmak saçma

Aşılabilen bir sistem olduğu için bence aşan kişi aşamayanlara göre avantaj sağlıyor. Düşüncem kalkması yönünde.

Limit kalktıgında ise PC'si iyi olan,kötü olan adaletsizliği olcak.İyi olan avantajlı olcak sizin baktığınız açıdan o vakit

Son düzenleme:
admin bey olmuyor hiç bi türlü olmuyor bi çok arkadaşımız var o şekilde oyuna girince pc limit veya ddl hatası diyor atıyor oyundan

PC Limit bence dogru karar en azından free proxyler kadar yaygın bir aşılma yöntemi yok.Ayrıca PC Limit dll sorunları genellikle antivirus (oyuncu bazlı) oluyor.Pire için yorgan yakmak saçma

Limit kalktıgında ise PC'si iyi olan,kötü olan adaletsizliği olcak.İyi olan avantajlı olcak sizin baktığınız açıdan o vakit

ikide tokat atsaydın. fikrimizi beyan ettik.

Günümüzde Büyük firmaların yapdığı milyonlarca satılan oyunlar kırılabiliyorken (crack).
Yönetimin sunucağı çözümler pc limit,ip limit aşılmasını engellemenin pek mümkünatı yok bunu söylememin bi mânasıda yok zaten bunu çoğumuz biliyoruz.
ßunu minimuma indirmenin tek yolu denetimdir Denetimide oyun yöneticisi ben uğraşamam diyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyor.
Server kapasitesi yüksek oldu için her kullanıcıyı tek tek kontrol etmek gerçekten zor.
Ya GM olarak ip limit yada pc limit yapıcaksın ve bunları hergün bir kaç saat ayırarak kontrol edip aşanları cezalandıracaksın.
Hiçbir sistem(program) tek başına kullanıcıyı sınırlandıramaz.Yönetim olarak bu Kural ihlallerini siz yakalayabilirsiniz. Programlar sadece aşılması gereken bir engeldir o engeli aşınca karşısına siz çıkmalısınız.
1 hafta boyunca bu cezalandırmayı yapsanız zaten yeni char açıp kasmakdan yorulacak limit aşmanın bi amaçı kalmayacaktır.

Yada Yönetim olarak bunların hiçbiriyle uraşmıcanız her kullanıcıya aynı olanak ve şansı vericeniz yani sınır yok herkes açtığı char sayısı kadar güçlü olur :D

Tüm limitler kaldırılsın isro gibi olsun sonuçta Turkish Isr BlackPearl Eng Isro SilkroadR. Bu sayede proxy kullanıyor yok onu yapıyorr bunu yapıyor kimse demez. Herkese eşit ortam olur.

herkez adaletsizlikleden bahsetmiş bilgisayarı iyi olan ve kötü olan arasındaki
ona kalırsa oyuna 100tl yatıranla hic para yatırmayan arasındada büyük adaletsizlik var ...
ben silkroad oynamayı seviyorum ve aşırı derecede bağımlı birisi olarak Bi örnek vermek istiyorum ben bu oyunda en önde olmak icin oyuna 100 tl yatırdım ve gittim en iyi bilgisayarı aldım gel gelelimki başıma ip limit pc limit cıkdı benm gercek hayatta emek verip aldıgım bilgisayarın ne anlamı kaldıki o zaman
diger bi diyecegim ise bnm evimde 5 adet bilgisayar var ip limitli sistemde her bilgisayarıma 1 adet proxy alsam 5*30 =150tl eder aylık 150 tl de ortalama tahminimce 1 ayda kasdıgım goldu satsam cıkarırım ve düşen moon itemler kar kalır ve gm ler yakalayamaz her pc icin farklı ip adresi oldugu için
pc limit olsa her bilgisayarıma masrafsız 1 er adet sanal pc daha kursam dirkmen 5*4=20 char eder atıyorum günlük char başı 5m kasssalar 5m*20 char =100m bu 100m de ortalama 500 silk eder sonra ip limit veya pc limiti aşamayan arkadaşla benim aramda adelet var sanıp kendinizi kandırırsınız

ha asıl demek istedigimde bunun oyun oldugunu unutmayıp sıkmayın kendinizi

Oyunu oynamıyorum.Kesinlike PC Limit olması tarafındayım.Atıyorum oyunu 4000 kişi oynuyorsa maximum 10 yada 20 kişide sorun cıkıyor bunuda zaten cözecek ekibiniz vardır.Limit kesinlikle komple kalkmaması lazım kalkarsa oyun gidişatı için daha kötü olur diye düşünüyorum.PC yada İP illa bi limit olsun derim.

Oyunu oynamıyorum.Kesinlike PC Limit olması tarafındayım.Atıyorum oyunu 4000 kişi oynuyorsa maximum 10 yada 20 kişide sorun cıkıyor bunuda zaten cözecek ekibiniz vardır.Limit kesinlikle komple kalkmaması lazım kalkarsa oyun gidişatı için daha kötü olur diye düşünüyorum.PC yada İP illa bi limit olsun derim.

+1 katılıyorum.

clientless diye birşey var

Geri