• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İzleniyoruz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kanyol
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kanyol

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ağu 2009
Puanı
6
Arkadaşlar belki saçma gelebilir ancak dün İblis adlı bir kitap aldım eve geldim kitabın arka kapağında çip olduğunu fark ettim (etiket değil) başkalarınada gösterdim onlarda şaşırdı sonra çıkardım attım neden böyle birşey yapmış olabilirler bu tür kitapları alanları izleyip kökünümü kurutmak istiyolar :D

Ver mahkemeye özel hayata taciz diye sürünsün ****ler. :)

Hedef sensin o çipi uzak bir yere at :D Keşke fotoğraf ataydın
IMG_20140909_103822.th.jpg
IMG_20140909_104449.th.jpg

Çip şimdi çok uzaklarda :D (çöpte)

Zengin olabilirdin.Neyse geçmiş olsun.Özel hayatı izleme diye suç duyurusu bulunabilirdin.Şimdi git diğer bütün kitapları araştır.He kitabın bir yerinde işte çip buna yarıyor derse parayı sen ödersin :D

Dikkat et bunlar iblise tapıyorlar seninde kanını içebilirler....

spermlerini çalmaya çalışıyolar belkide bi devlet görevlisi yanlış ellere geçmemesi için bulunması umuduyla o çipi oraya yerleştirti. :D

Şaka bir yana bir başka kitabın arkasında da anahtar vardı o anahtarla bahsi geçen müzeyi ziyaret edebiliyorduk bu da onum gibi birşey veya başka amaçla konulmuş olabilir.
Kitabın serileri varsa onlarin arkalarindan çıkan cisimlerle bu çip dediğin şeyi birleştirip bir şey de yapabilirsin aklıma başka bir şey gelmiyor.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Kitabın arkasından çip çıkacak sen de alıp onu çöpe atacaksın ? Yeme bizi şimdi :D

Çip'in arkasında seri numarı vardır 16f877a gibi... Ne meraksızmışsın sende alıp çöpe atmak nedir abi ? :D

ne adamlarsınız arkadaş.Kimsenin seni izlediği falan yok alarm olur kendisi aldıgın yerde çalmaya kalkışsaydın anlardın ne olduğunu.

Geri