• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kale Nasıl Alınır?Bilgi Taktik ve Harita

güzel anlatım ama bizim serverdakiler pvp için geliyo kale savaşına!!bizim kale savaşlarına bizimler birlikte gelseniz gülmekten ölürsünüz :-[

kale kalbi en cok tokmaklayan guildemı yoksa en cok tokmaklayan unıonunn en cok tokmaklayan guıldınemı kalıyor

50 kişiyle kaleyi aldıgmızı biliyorum ama bn oyunu bıraktım ne oldu ki arese hala kale bizde ise şaşırmam:D

eline koluna sağlık oldu olacak kaleyide bize direk verseydin bi o eksik :D bide diyolar ki savaşa gitmek için lw sınırı var doğru mu
Hayır kesinlikle yok tek şart guildinin kayıtlı olması

walla bizim mercuryde 2 weya 3 aydır majesticte çok güzel bir guild ben girdim 2-3 ay sonra ayrılmak zorunda kaldım serdara selen abiye ve bütün majestice buradan selamlar inş ömür boyu sizde kalır kale :D

süper anlatmışsın teşekkürler ben hepsini biliyodum zaten ama bunu hercules serverindaki türklere bi türlü anlatamadım ve server açıldıgından beri gavurlarda :)

ELine sağLık aynı TaKTiği YaptıK bıde OlmypusDayKen Kaleyı aldık Suan haLe BızDe Hellmakers unıonundayım ozaman sımdı venusdeyım 99 lv kaleyı gozumuze kestırıoz dubakalım nezamanalcaz=)

İlk Mesajımı Sana Atıyorum :) Teşekkür Verebilsem Veririm Ama Seni Unutmıcam postum 10u Geçince İlk Teşekkürüm Sana :) Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık :)

Geri