• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kale Nasıl Alınır?Bilgi Taktik ve Harita

Öncelikle kalenin Türklerin elinde olması çok iyi..Hele ki Tibette.

OxxxO bizim memleketli bu kaleyi tibette çok iyi korumuşlardı şimdi charını sattı diye duydum (baya oldu) tibette kaleyi çok uzun zaman tutmak her baba yiğidin harcı değildir !!!

güzel ama insan okumak istemiyor çok yazı var daha resimle süsleyip arada kakalasan bu bilgileri daha güzel olur ^^

ben 23 lvl ken arkadaşım beni guilde aldı. Daha önce başka serverda 97 lvl bow çharım vardı ve taktiklerimden dolayı bandit fortessi aldık. ve 23 lvl ken savaşta arkadaşlarım ve guildeki arkadaşlarım dediklerimi dinleyerek janganı aldılar o yüzden arkadaşlar guildinizde bulunan kişilerin ne kadar sağlam olduğunu değil. Ne kadar söz dinleyip disiplinli olduklarından dolayı seçin

Teşekkür ederiz

Herkes FTW de kahraman olmaya çalışıyor. Adamlar buffer olmayı kabullenmiyor bile, böyle durumlarda kafayı yiyorsun. Onun için adam gibi adamları seçin. Öküzleri değil!

Legend_Turks - Zeus

bizde bu hafta aldık bakalım elimizde tutabilecekmiyiz ? :)

Ne Nasıl Alınır Varsa Paran Basarsın Bitane Futbol Kalesi Alırsın :D

Geri