• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KaRa'nın evinde elektrik kesilirse neler olur ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaRa

Yaşıyorum!
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2009
Puanı
762
Elektrik iki kere kesildi ve sinirlendim, kesilmeden önce Coco dedi video çek bende sıkıntıdan birkaç video çektim. Telefon dandik görüntü kötü ama ne yapalım :D

Tedaş'a Gönderme

Ümit Abi'ye Gönderme

Kaya'ya Gönderme 1

Kaya'ya Gönderme 2

Kaya'ya Gönderme 3

İşsizlikle alakam yok. Coco dedi bende çektim :D İşim gücüm var allaha çok şükür :D

İşsizliğe hayır :D Videoları kaldırsammı acaba :D

İşsizliğe hayır :D Videoları kaldırsammı acaba :D

Girdin bir kere bu işe çıkış yok :D

Evet bir admini bile işsizlik seviyesine getirdim yaşasın devrim !

7733_137708974142_3533242_n.jpg

seymen abi kaldırabilirsin artık gonul rahatlıyla ben bunları indirdim PC ye İDM sayesınde :D youtubeye yukleyecem :D elime düştün :D

seymen abi kaldırabilirsin artık gonul rahatlıyla ben bunları indirdim PC ye İDM sayesınde :D youtubeye yukleyecem :D elime düştün :D
Umrumdamı? Rezil olacağım bir video olsun, kimlerin ne düşündüğünü zerre ilgilendirmez beni, ben kendime bakarım. ;)

BF3 Diyorlar halen gelin Counter strike'de ödedmesine atak 25 tl Maxigame bakiyesine :D ? hııı hıııı ?

Geri