• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KaRa'nın evinde elektrik kesilirse neler olur ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Erdo işsizliği bıraktım diyor ama şimdi millete yaptırtmaya başladı. :D Bu erdo yüzünden forumu Ümit abiden önce bilişim suçları yasaklayacak, adam bildiğimiz ayaklı virüs. :D

Sesine kurban olduğum :shm: ilk videoda telefona kafa mı attın bana mı öyle geldi :D :D :D

Once guldum, sonra bastim eksiyi.

Saka maka eglenceli bi video olmus hele ilk bastakine bittim ya :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

olm bare başkası çekseydi :D neyse bu çocuk kadar kötü olmadığınız sürece her videoyu atabilirsiniz :D

+Seni Seviyorum
-Kanıtla.
+Ne yapayım ?
-Annenin kalbini sök ve bana getir.

... Çocuk kabul eder ve eve gidip annesini öldürür. Kalbini alıp hızlı adımlarla kıza getirirken ayağı takılıp yere düşer ve kalp elinden kayar. Ayağa kalkıp tam kalbi alacakken kalpten bir ses çıkar..

Canın acıdı mı? İyimisin oğlum?.......

arkadaşlar lütfen bunu pylaşın :s mack her paylaşımda karanın evine jeneratör için 0.2 dolar veriyor ltfn :s

Hahaha ümit abi bomba olmus ya Allahın çekik gözlü kızları :D

Hahaha ümit abi bomba olmus ya Allahın çekik gözlü kızları :D
yavheheani.gif

Geri