• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Siparişi 2

Herkesin düşüncesi farklı olabilir ama saatlerce bilgisayar başında durmaktansa yazarların dünyaya bakış açılarını inceliyor, dünyaya farklı açılardan bakmaya çalışıyorum hem de bir hobi ediniyorum kitap okuyarak :) kitap okumanın kötüsü olmaz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kime göre kendini ifade edebiliyorsun neye göre anlıyorsun ? yada neye göre bu kararı verdin

Kitap okuyarak kime göre kendimi iyi ifade edebileceğim bunun cevabını ver bende sana neden öyle bir cümle yazdığımı söyleyim :)

----------

Herkesin düşüncesi farklı olabilir ama saatlerce bilgisayar başında durmaktansa yazarların dünyaya bakış açılarını inceliyor, dünyaya farklı açılardan bakmaya çalışıyorum hem de bir hobi ediniyorum kitap okuyarak :) kitap okumanın kötüsü olmaz.

Ben türkleri ve islamı yerin dibine sokan bir kitap okusam bana saygı duyarmısın merak ettim.

Kitap okuyarak kime göre kendimi iyi ifade edebileceğim bunun cevabını ver bende sana neden öyle bir cümle yazdığımı söyleyim :)

----------

Ben türkleri ve islamı yerin dibine sokan bir kitap okusam bana saygı duyarmısın merak ettim.

Okuyacağın kitapta özgürsündür.

Peki bunu forumlara konu olarak açsam evet burda şu türk şu müslümana şunu yapmıştır diye milleti teşfik etsem yine saygı duyarmısın.

Olayları çarpıtıyorsun.
Benim açtığım konu ile senin dediklerin arasında alaka bile yok.

diyorum ya kelime haznen gelişir bir konuyu anlatırken daha anlaşılır kelimeler kullanırsın, örneğin bir öğretmenim vardı dersi çok iyi anlatırdı, elime her kitap geçişinde okurum derdi

Olayları çarpıtıyorsun.
Benim açtığım konu ile senin dediklerin arasında alaka bile yok.

Belki ben listelediğin kitapların yazarlarından 1 tanesini bitim kadar sevmiyorum veya o kitabı sevmiyorum.Altta tartışıyorsunuz değilmi ? Buda bana göre ters düşüyor ne olacak? Benim düşüncemde sana ters düşüyor ? :)
diyorum ya kelime haznen gelişir bir konuyu anlatırken daha anlaşılır kelimeler kullanırsın, örneğin bir öğretmenim vardı dersi çok iyi anlatırdı, elime her kitap geçişinde okurum derdi
Bunun için kitap okumaya gerek yokki hitap yeteneğin olsun zaten dediklerin oluyor insanda :)

Belki ben listelediğin kitapların yazarlarından 1 tanesini bitim kadar sevmiyorum veya o kitabı sevmiyorum.Altta tartışıyorsunuz değilmi ? Buda bana göre ters düşüyor ne olacak? Benim düşüncemde sana ters düşüyor ? :)

Bunun için kitap okumaya gerek yokki hitap yeteneğin olsun zaten dediklerin oluyor insanda :)

Sevmiyorsan bu yazar hoşuma gitmiyor diyebilirsin veya hiç yorum atmazsin konuya :)

Sevmiyorsan bu yazar hoşuma gitmiyor diyebilirsin veya hiç yorum atmazsin konuya :)

Ben türkleri kötüleyen bir konu açsam silermisin ? Mesela hoşuna gitmezse hoşuma gitmiyor der yorum atmazsın ?

Doğrumudur deniz benim anladığım ?

neden sürekli türkler ve müslümanlık üstünde duruyorsun hiç bilim kurgu kitabı falan okumadınmı

Off çok çarpıtıyorsun.

Öyle ama bu işler ?
aklı yok fikri var

Deniz şu arkadaşı ip numarasına bakarmısın kimin fakesiymiş ciddiyim çok merak ettim.

----------

neden sürekli türkler ve müslümanlık üstünde duruyorsun hiç bilim kurgu kitabı falan okumadınmı

Hassas noktanız ora ?

benim hassas noktam kitapların gereksiz olduğunu düşünmen

Ben kitap para etmez demedimki ? Para verilmez dedim.Benim için bilim kurgu,roman,aşk hikayeleri ne bileyim fantazi vs kitaplar gereksiz.

Olurda bir hayat hikayesi veya kişisel gelişim alır bende okurum veyahut bir liderin nasıl yükseldiği gibi kitaplar ilgimi çeker.Ha para verirmiyim hayır gider warez okurum.

Geri