• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Siparişi 2

Deniz sana okumak istersen şunları da önereyim;

Medyum - Stephen King
Aldanış - James Morgan
Türk Siyasi Tarihinde Adnan Menderes - Şerif Demir

;)

Deniz pc'ye geçemiyorum. Sürekli yatmaktan sıkılıyorum. Kitap okuyayım diyorum. Nerden alıyosun kitapları :) Kitap alayım okuyayım bakalım biraz

Deniz pc'ye geçemiyorum. Sürekli yatmaktan sıkılıyorum. Kitap okuyayım diyorum. Nerden alıyosun kitapları :) Kitap alayım okuyayım bakalım biraz

okuoku.com'dan alıyorum, gayet işini iyi yapan bir site ve sağlam çalışıyorlar. Dün gece siparişi verdim bugün kargoya verildiğini gördüm, 2 gün içinde de elime ulaşır :)

Ben kitaplarımı "http://ucuzkitapal.com/"dan alırım. Adamlar hem ucuz kitap etkinliği yapıyor hem de kapıda ödeme imkânı var.

okuoku.com'dan alıyorum, gayet işini iyi yapan bir site ve sağlam çalışıyorlar. Dün gece siparişi verdim bugün kargoya verildiğini gördüm, 2 gün içinde de elime ulaşır :)

Aslında kargoya verilmesi tedarik edilme imkanına bağlı.Okuokudan ilk siparişimde bir kitap 4 gün tedarik edilemedi toplam 4 kitap sipariş etmiştim.O kitabı çıkarıp ancak öyle kargolayabilmişlerdi :)

Aslında kargoya verilmesi tedarik edilme imkanına bağlı.Okuokudan ilk siparişimde bir kitap 4 gün tedarik edilemedi toplam 4 kitap sipariş etmiştim.O kitabı çıkarıp ancak öyle kargolayabilmişlerdi :)

Benim sipariş ettiğim kitapların temin süresi 1 2 gün yazıyor.
Dün gece sipariş ettim bugün kargoya verilmiş valla harika site :)
Bu arada son kitapta 260.sayfaya geldim ciddi anlamda sürükleyici :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kitaplar elime ulaştı ve cidden 2 günde geldi, siteden de verdikleri hizmetten de gayet memnunum :)

Kitap okuyanlara imreniyorum diyorum la başlayayım bende alıyorum 2. sayfada bırakıyorum :D neyse ki şu aralar havalı tüfeklere sardım aldım bi tane atış yapıyorum çok zevkli oluyor.

Kitap okuyanlara imreniyorum diyorum la başlayayım bende alıyorum 2. sayfada bırakıyorum :D neyse ki şu aralar havalı tüfeklere sardım aldım bi tane atış yapıyorum çok zevkli oluyor.

Benimde pek kitap okuma alışkanlığım yoktu, sevdiğim tarzlarda kitap siparişi veriyorum ve keyfime bakıyorum ;)
Sıkılacağınız, bıkkınlık getirecek kitaplar yerine sevdiğiniz tarzda kitap okursanız ciddi anlamda bu işe bağlanırsınız.
4 kitap bitti, bu yeni 5 kitap siparişimdi işte bugün elime ulaştı onlar da biter..

Bu Cehennem ve Olasılıksız güzel mi? :D ve tam olarak konusu ney , netten bakmak yerine senin ağzından duymayı tercih ettim :D

Bu Cehennem ve Olasılıksız güzel mi? :D ve tam olarak konusu ney , netten bakmak yerine senin ağzından duymayı tercih ettim :D

Cehennem : Langdon isimli bir simgebilim profesörü Floransa'da yaralanmış şekilde bir hastanede uyanıyor ve hayalinde hep gri saçlı bir kadın görüyor. Sonra bir hemşireyle tanışıyor olay onun etrafında gidiyor ve en son İstanbul'a geliyorlar.. Okumanı tavsiye ederim çok sürükleyici bir roman.

Olasılıksız : Şizofren iki kardeş var ve bu kardeşlerden biri gözlerini kapattığında geleceği görüyor, bu adam üzerinde deneyler filan yapıyorlar 475 sayfalık roman ve 2 günde bitirdim ilk sipariş ettiğimde okuğum kitaptı cidden o da çok sürükleyici tavsiye ederim.

Cehennem : Langdon isimli bir simgebilim profesörü Floransa'da yaralanmış şekilde bir hastanede uyanıyor ve hayalinde hep gri saçlı bir kadın görüyor. Sonra bir hemşireyle tanışıyor olay onun etrafında gidiyor ve en son İstanbul'a geliyorlar.. Okumanı tavsiye ederim çok sürükleyici bir roman.

Olasılıksız : Şizofren iki kardeş var ve bu kardeşlerden biri gözlerini kapattığında geleceği görüyor, bu adam üzerinde deneyler filan yapıyorlar 475 sayfalık roman ve 2 günde bitirdim ilk sipariş ettiğimde okuğum kitaptı cidden o da çok sürükleyici tavsiye ederim.
İstanbulda mı geçiyor geldikten sonra ? :D

şaka maka 4 sayfa yorum olmuş ilk mesaj bende reklam vermek isteyen olursa çekinmesin

Cehennem çok süper bir kitap okumanızı tavsiye ederim. Özellikle kitabın bitimi ve önemli unsuru İstanbul'da geçmesi ayrı bir güzel.

Geri