• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kitap Siparişi 2

Ben kitap para etmez demedimki ? Para verilmez dedim.Benim için bilim kurgu,roman,aşk hikayeleri ne bileyim fantazi vs kitaplar gereksiz.

Olurda bir hayat hikayesi veya kişisel gelişim alır bende okurum veyahut bir liderin nasıl yükseldiği gibi kitaplar ilgimi çeker.Ha para verirmiyim hayır gider warez okurum.
İşte senin ilgini o tür kitaplar çekerken bir başkasının ilgisini romantik,macera ne bileyim başka bir türde çekebilir gidipte bu kitaplara para verilmez denmez ki

Ben türkleri kötüleyen bir konu açsam silermisin ? Mesela hoşuna gitmezse hoşuma gitmiyor der yorum atmazsın ?

Doğrumudur deniz benim anladığım ?

Tamamda kardeşim sana Türkleri ve müslümanları kötüyelen kitap okuma demiyor ki zaten konu açarsan tabiki tepkiler olur ama bu konuda hiçbir kitabın içeriğinden bahsedilmemiş

Erdeniz diyorsun ya Türklük ve Müslümanlığı kötüleyen kitaplarla ilgili konu açsam diye, benim ismini yazdığım kitaplardan 2'si polisiye,2'si aşk kitabı tarzında 1 tanesi de savaş anlatıyor ve onun da dizisi çekiliyor zaten, kısacası senin dediklerin ile alakası yok.

----------

Şu IP adresini araştır dediğin kişi ise seninle alakası yok. Kanada'dan bağlanıyor.

Deniz okuoku.comdan bende sipariş ettim bi kaç kitap senin kitaplara da baktım cehennemi okumuştum zaten paranoya ilgimi çekti onu okuyorum şuan fena değil gibi :D

Neye göre kültür kime göre kültür ? Kimin oluşturduğu bir akım ? Sıradan insanların oluşturduğu sıradan akımları ezberleyip bana anlatacakmısın ?

Olm bak git

Eee o zaman kültür diye bir kavram tamamen yok zaten.Bende film izleyenlere sallarım,sende kitap okuyanlara salla,herkes birbirine sallasın anasını satayım :D

----------

Belki ben listelediğin kitapların yazarlarından 1 tanesini bitim kadar sevmiyorum veya o kitabı sevmiyorum.Altta tartışıyorsunuz değilmi ? Buda bana göre ters düşüyor ne olacak? Benim düşüncemde sana ters düşüyor ? :)

Bunun için kitap okumaya gerek yokki hitap yeteneğin olsun zaten dediklerin oluyor insanda :)

Tamam listelediği kitapları sevmeyebilirsinde kitaplara para verilmez diyerek genellemişsin.Misal yeni popüler yazarların kitaplarını bende sevmiyorum ama Dostoyevskiye,Gorkiye,Steinbecke laf atan adamada kafa atarım :D

İşte senin ilgini o tür kitaplar çekerken bir başkasının ilgisini romantik,macera ne bileyim başka bir türde çekebilir gidipte bu kitaplara para verilmez denmez ki
Benim görüşüm o yönde düşünce özgürlüğü gibi düşünebiliriz.
boğazına kadar batmış uğraşmaya deymez
Gerçek üyelikle gel böyle olmaz :D

deymez :(

Tamamda kardeşim sana Türkleri ve müslümanları kötüyelen kitap okuma demiyor ki zaten konu açarsan tabiki tepkiler olur ama bu konuda hiçbir kitabın içeriğinden bahsedilmemiş
Altta tartışmışlar.
Erdeniz diyorsun ya Türklük ve Müslümanlığı kötüleyen kitaplarla ilgili konu açsam diye, benim ismini yazdığım kitaplardan 2'si polisiye,2'si aşk kitabı tarzında 1 tanesi de savaş anlatıyor ve onun da dizisi çekiliyor zaten, kısacası senin dediklerin ile alakası yok.

----------

Şu IP adresini araştır dediğin kişi ise seninle alakası yok. Kanada'dan bağlanıyor.

Altta tartışmışsınız onu dedim ben sana.

Alakası yok kanada ? Oda iyi deniz oda iyi.

Eee o zaman kültür diye bir kavram tamamen yok zaten.Bende film izleyenlere sallarım,sende kitap okuyanlara salla,herkes birbirine sallasın anasını satayım :D

----------

Tamam listelediği kitapları sevmeyebilirsinde kitaplara para verilmez diyerek genellemişsin.Misal yeni popüler yazarların kitaplarını bende sevmiyorum ama Dostoyevskiye,Gorkiye,Steinbecke laf atan adamada kafa atarım :D

Sende sevmiyorsun :D Gel at la :D

Deniz okuoku.comdan bende sipariş ettim bi kaç kitap senin kitaplara da baktım cehennemi okumuştum zaten paranoya ilgimi çekti onu okuyorum şuan fena değil gibi :D

Site gerçekten çok sağlam değil mi ? :) 2-3 güne getiriyorlar ve gelmeden önce de 2 defa arıyorlar ödemeyi onaylıyor musunuz diye..
Paranoya iyidir ya Aklından Bir Sayı Tut ondan kat kat daha iyi şuan 200. sayfadayım gayet iyi sarıyor, bu da polisiye tarzı konularına bakarsın zaten.

Ayrıca daha sonra bu sipariş ettiğim 5 kitaptan istediğini de sipariş edebilirsin, gerçekten sürükleyici ve okunacak kitaplar :)

hebele hübele, kitaba para vermeyin gidelim çikolata alıp yiyelim o paraylan

Site gerçekten çok sağlam değil mi ? :) 2-3 güne getiriyorlar ve gelmeden önce de 2 defa arıyorlar ödemeyi onaylıyor musunuz diye..
Paranoya iyidir ya Aklından Bir Sayı Tut ondan kat kat daha iyi şuan 200. sayfadayım gayet iyi sarıyor, bu da polisiye tarzı konularına bakarsın zaten.

Ayrıca daha sonra bu sipariş ettiğim 5 kitaptan istediğini de sipariş edebilirsin, gerçekten sürükleyici ve okunacak kitaplar :)

ee kim önerdi :D

ht t p ://i58.tin ypic.com/2re7bqp.jpg

Evet senin kim olduğunu tahmin ediyorum kesinlikle.

Ayrıca eric adamımdır eyvallah benzettiğin için :D

Irkçı düşman küfürbaz tamamiyle adamımdır ! :D

O kişi olduğundan 1 gram şüphem yok hadi gerçek üyelikle yaz bekliyom :D

2re7bqp.jpg

Böyle koy be cahillik etme

Abi, Dan Brown yine yapmış yapacağını. Adam süper yazmış. Acayip sürükleyici. Bırakamıyorsun kitabı.

Geri