• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızla ilk buluşmam :)

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Merhaba arkadaşlar az çok forumdakiler benim kız mevzularını bilir;) bu sefer farklı ama sevdiğim biri var oda beni seviyor biliyorum hissediyorum bayadır konuşuyoruz sabahlara kadar :) şimdi gelelim problemıme kızla nereye gidilir kızlar daha çok nelerden hoşlanırlar ve kızın yanında nasıl davranmalıyım internetten telefonla aradığımda mesajlaşırken falan çok rahat konuşabılıyorum ama yanında bu kadar rahat olamazsam diye korkuyorum :( yardımınız gerekli tüm maxigame ailesine teşekkürler şimdiden

1) abi kendin ol merak etme zaten hoslaniyorsa senden hoslaniyordur. Bu yuzden kendin ol.
2) merak etme muhtemelen o da senin gibi birazcik heyecanli olur yani ikinizde tam rahat olamazsiniz bence :D zamanla acilirsiniz panik yapma :)
Abi nerede yasiyorsun onu soylersen insanlar daha kolay yardimci olur bence, nerede takilsam, ne yapsak guzel olur filan konusunda

1)Kızın yanında argo - küfür kullanma.
2)İlk buluşmada hesap ödetme.
3)Rahat ol.
4)Kendin ol.
5)Espri yap ama dozunu kaçırma.
6)Kendini sevdir.
7)Kıza iltifatlar et.
.
.
.
Bundan sonra ki maddeler kendiliğinden gelişir.Özet geçeyim; kendin ol yeter.Yapmacık olma..

Abi ne yalan soyliim besinci senem olacak istanbulda halen duzgun bilmiyom halen sadece ufacik bi kismini biliyom :D Heyecan/rahatlik olarak yardim edemem buradan sana ama bak şöyle düsün sevdiginle birliktesin abi bundan guzeli var mi? Rahatligi yaşa :D

Heyecan illaki olcak yani o yolda onun yanına giderken ölüp ölüp dirilirim ben :D ama işte ilk selamlaşma falan falan heycandan kitlenirsem diye korkuyorum :(

3)Rahat ol.
4)Kendin ol.
5)Espri yap ama dozunu kaçırma.
6)Kendini sevdir.
7)Kıza iltifatlar et.
.
.
.
Bundan sonra ki maddeler kendiliğinden gelişir.Özet geçeyim; kendin ol yeter.Yapmacık olma..
7)Kıza iltifatlar et.
Bu üçünü yaparsan şu madde saf dışı kalıyor :D
4)Kendin ol.

Heyecandan selam bile veremezsem diye korkuyorum şu mesajı yazarken bile kalp ritmim bir farklı :D

Abi kendine guvenirsen oyle bisi olmayacak merak etme. Ama soyle bisi var kiz bunu sempatik bile bulabilir :D

sağolasın kardeşim şimdi ilk gittim nasıl başlıcam konuşmaya falan bişiler söyleyin gerçekten :))

En önemlisi "dürüst ol , güvenilir ol" bunlar olmadıktan sonra diğer hiçbir maddenin önemi yok.

başlangıcı '' I'm Batman ! '' olarak yapabilirsin :D

Geri