• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızla ilk buluşmam :)

Karşında ki kişi zaten sana karşı duygusu varsa zaten sen utangaç olsan bile emin ol senin durumunu anlayıp ne yapmak istediğini anlıyor ve sana yardımcı olur ne bileyim ilk elini o tutar sadece ona karşı sevgini güçlendir. Zamanla herşey olur zaten..

kıza merhaba dedim patladı gitti konuşma ve şöyle bir gerçek var hayatımda ilk defa bir kıza merhaba dedim strese girmeden :D :))

1)Kızın yanında argo - küfür kullanma.2)İlk buluşmada hesap ödetme.3)Rahat ol.4)Kendin ol.5)Espri yap ama dozunu kaçırma.6)Kendini sevdir.7)Kıza iltifatlar et....Bundan sonra ki maddeler kendiliğinden gelişir.Özet geçeyim; kendin ol yeter.Yapmacık olma..
2. madde sadece ilk buluşmadamı gecerli ? :D

İlk buluşma genelde son buluşma olur:D

İstanbuldasın hocam belli ya o geç kalır ya sen ama senin kalmaman lazım beklemen lazım kızlar bekletmeyi sever her konuda.

İşte ilk konuşmaya burada gireceksin hoşgeldin diyeceksin o gecikmesini önemsemeyecek ha kızdan kıza değişir beklettim pardon derse önemli değil istanbul trafiği de hani anlayışlıyım havası yarat daha sonra istanbulda değilim bilmiyorum hava sıcak bir kafeye oturmanızı önerebilirim çok ucuz bi yer olmasın aa cimri demesin ama çok lüksde olmasın belki son bulusma olucak bu gerçeklerde var tabi çok paran gitmesin:) gerisi zaten konustuklarınızı tekrar konuşucaksınızdır kesinlikle kızı kırmamaya bak heycanlanma konusurken kekeleme kendine güven. plan yapma akışına bırak.

son olmasın sakın :( şimdi sahile götürsem ama ordada öyle cafeler yok :/

----------

konuyu geçtim merhaba derken bayılırım :D

kızla üsküdara gittiğini varsayalım; ilk karşılaşmada merhaba merhaba ardından hal hatır gibisinden girersin. kıyafetinin çok güzel olduğunu yüzüyle çok iyi uyum sağladığını felan tarzında iltifatlar edersin ardından benimle hiç gün batımını izlemiş miydin? bu ilk buluşmamış doğal olarak hayır diceksin tarzında küçük bi espri yaparsın (bu pek olmadı ama:D) orda denize karşı kafeler var karşıda kız kulesi köprü felan ordan oturursun minderli battaniyeli yerler var hafif sarılarak(ilk buluşmada sen fazla atak yapma abaza demesin niyetin kötü değilse :D) muhabbet ederek felan denizi günbatımını felan izlersiniz çekirdek olur dondurma olur bişeler ersiniz arada.Tabi muhabbet senin yaratıcılığına kalıyor. He bu arada benim şuan karnım tok olduğundan aklıma gelmedi açsanız ilk yemeğe felan biyere gidin ondan sonra bu dediklerimi yapın :D Alternatif olarak sinema felanda olabilir. Hadi başarılar :D

*bide fazla heycan yapma kıza güven vermek önemli.

Son düzenleme:
1)Kızın yanında argo - küfür kullanma.
2)İlk buluşmada hesap ödetme.
3)Rahat ol.
4)Kendin ol.
5)Espri yap ama dozunu kaçırma.
6)Kendini sevdir.
7)Kıza iltifatlar et.
.
.
.
Bundan sonra ki maddeler kendiliğinden gelişir.Özet geçeyim; kendin ol yeter.Yapmacık olma..

ilk buluşmadan sonra kızamı ödetiyon hesapları ? :D

Zaten senin ödediğini görünce bidaha kız parayla gezmicek ki senin yanında mantık hatası ilk ona ödeticeksin .d

Rahat ol o senden yüce bir varlık değil. O yüzden kendini kasma biraz muhabbeti sağla zaten onun senden bir +sı olduğunu bu kadar çekinmene gerek olmadığını anlarsın.
Onunla muhabbet kurmaya çalış ama müzikten olur sinemadan olur o tarz gir. Gidip kurbanda ne kesceksiniz diye sorma(böyle yapanlar var hiç şansın olmaz :pispis)
Kokun önemlidir, eğer kötü bir parfüm sıkarsan kendine inanılmaz derece zora sokarsın. Çok ağır olmayan bir parfüm sık
Pek sinirlenmemeye, küfretmemeye çalış ve biraz mütevazı ol(abartmana gerek yok egosu tavan yapmış insan gibi davranma yeter).
İltifat et ama aşırıya kaçıpta bir yerlerini kaldırma
Hesap vs. işlerini kendin öde, baktın hesap zamanı kızda hiç haraketlenme yok sana hesabı patlatıyorsa seni kullanıyor olabilir dikkat et.Eğer iş biraz daha ileri giderse ve hesap ödemeye kalkarsa(tabii ki ilk buluşmalarda değil 10-15. buluşmada falan) aa paramı unuttum kusura bakma bu sefer sen yap vs. dersen, iyi olabilir ama bunu uyupta yanına para almamazlık etme

O da beni seviyor hissediyorum konusunu aklından çıkar çünkü herkes öyle hissediyor, sonra pişmanlık falan yaşama.

Edit: Şimdi ben buradan böyle yazıyorum ama bunları yap deseniz yarısını yapamam

Son düzenleme:
Rahat ol o senden yüce bir varlık değil. O yüzden kendini kasma biraz muhabbeti sağla zaten onun senden bir +sı olduğunu bu kadar çekinmene gerek olmadığını anlarsın.
Onunla muhabbet kurmaya çalış ama müzikten olur sinemadan olur o tarz gir. Gidip kurbanda ne kesceksiniz diye sorma(böyle yapanlar var hiç şansın olmaz :pispis)
Kokun önemlidir, eğer kötü bir parfüm sıkarsan kendine inanılmaz derece zora sokarsın. Çok ağır olmayan bir parfüm sık
Pek sinirlenmemeye, küfretmemeye çalış ve biraz mütevazı ol(abartmana gerek yok egosu tavan yapmış insan gibi davranma yeter).
İltifat et ama aşırıya kaçıpta bir yerlerini kaldırma
Hesap vs. işlerini kendin öde, baktın hesap zamanı kızda hiç haraketlenme yok sana hesabı patlatıyorsa seni kullanıyor olabilir dikkat et.Eğer iş biraz daha ileri giderse ve hesap ödemeye kalkarsa(tabii ki ilk buluşmalarda değil 10-15. buluşmada falan) aa paramı unuttum kusura bakma bu sefer sen yap vs. dersen, iyi olabilir ama bunu uyupta yanına para almamazlık etme

O da beni seviyor hissediyorum konusunu aklından çıkar çünkü herkes öyle hissediyor, sonra pişmanlık falan yaşama.
10-15. buluşma = en az 200 tl den başlar..

Heyecan yapmanın anlamı yok lisra 'nın dedigi gibi "Rahat ol o senden yüce bir varlık değil." Bırakda o Heyecan yapsın :)

Geri