• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızla ilk buluşmam :)

gaz veriyom lo yoksa bende utanırım :shm:
Geçen kızla çıktık dışarı Allahtan yanımda kuzenim vardı 1 gıdım konuşamadım kızla sadece kamıkazeye yani diğer adıyla rangere bindik oda cok bağırdıkları için bi korkmayın diye teselli ettim başkada konuşmadım valla :D

Yaşın küçük sanırım pek tanımıyorum ama hesap işinde şu vardır mesela kalkıyosun adisyon masada kız çantasını açar hani kendi yediğini içtiğini öder sende alırsın ödersin ama her seferinde yaparsan cidden zor duruma düşersin.

haftaya cumartesiye kaldı buluşma zamanım var şimdi 1-2 kız arkadaşım kankalarımla deneme yapıyorum nasıl konuşcam falan :D

ya aklımda plan varda kot gömlek falan ama terliyorum gömlekte belli oluyo :( o yüzden morel 0

O zaman oraya erken gidicen yanında ekstra gömlek götürcen oraya gidip değişcen üstünü :D

18 e az kaldı :D

----------

niye kuzen noldu la :S
O ter yüzünden tüm şansın kaybolabilir. Her ne olursa olsun kokuna önem vermek zorundasın eğer buram buram ter kokarsan ikinci buluşma şansın %10'a kadar düşer. Onu çözmen lazım

Yapman gereken şey çok basit kız yanına geldi selamlaşırken direk ilk buluşmada kızın yanağını yalama yani öpme kız kendine çekmediği sürece çekerce mucukla :) sonra naber de iyi senden felan der sonra sonunda yanyana gelebildik flnda muhabbete gir kızı konuştur sonra bircafe yada biyere otur muhabbete orda devam ettir kız senindir ayrıntı olarak muhabbet bitince kıza parfümün çok güzelmişde güzel olmasa bile maksat zaman geçsin :)

zaten fotoğraf koymayı düşünüyorum giysileri deniyim buraya koyıcam karar veririz :D kızın hiç sıkılmaması lazım ya biraz espri biraz iltifat işi götürürmü :)

----------

koku problem degılde ter izi belli oluyor gömlekte :/

Geri