• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızla ilk buluşmam :)

Bişimi dedin canım ? yengen konuyada bakıyor selam söyle istersen.
r4vp0.jpg
O cümleyi bana kursan bende aşık olurdum Kaya. :D

Adamın bi kız ile buluşma mevzusu forumdaki en önemli konulardan biri oldu bi anda, ne zaman sayfayı yenilesem bu konu en başta. :D

Teşekkürlerimi sunarım yengeye dua etsin bol bol :) evet beyler son 3 gün tavsiyeleri alıyım daha cafeye götürcem gibi şimdilik :D

Kıza Fazla Sulanma başta bu önemli bence merhaba selam gibi kelimeler kullanma nasılsın diye gir bence konuya yada güzel bi espiri yap bulundugun ortama uygun ama bi insanı aşşagılamadn yap bunu sonrası akıp gidiyor zaten sen bile farkına varamıyorsun kendini kasma yeter sal gitsin argo konusma felan boş hikaye bunlar oldugun gibi takıl sonradan hayal kırıklıgı yaşatmak istemiyorsan.

En önemlisi kendin ol kimsenin seni değiştirmesine izin verme!

Benim hikayeyide yazıcam da ilgilenen olur mu :( Çok karmaşık .s.s

En önemlisi kendin ol kimsenin seni değiştirmesine izin verme!

Benim hikayeyide yazıcam da ilgilenen olur mu :( Çok karmaşık .s.s
Gel ne olursan ol gel yine gel :D :D :D Onun da icabına bakarız :pro

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Abi bu forum bu yüzden bağımlılık yaptı ya :D :D :D

bu adamın kızla buluşması;ferhat ile şirin, leyla ile mecnun, kerem ile aslı nın kavuşmasından daha zor abi :D kaç gün oldu adam kavuşamadı kıza :D cuma da olmazsa maxigame olarak yurdun 4 bir yanından otobüs kaldırıp direk kızı kaçırıp senin önüne koyacağız :D

hayırlısıyla herşey olsunda tam olsun herşey görevi tamamlıyalım yeter bana sabır az daha :D

#Konu up :D son durum nedir ? nasıl geçti gün daha doğrusu gününüz :D

Geri