• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızla ilk buluşmam :)

BFBMwwDCEAA7mQy.jpg

Bu adama noldu ya? Haber alanınız var mı? Durum çok mu vahim ? Yoksa kızla iyi anlaştı da direk tatile çıkıp bizi mi unuttu? :D

Kusura bakmayın beyler triplerdeydim gelemedim :/ kızla buluştuk herşey tamam söyledim onu sevdiğimi oda dedi sen çok iyi birisin bende seni seviyorum sana çok alıştım falan falan ama bir sorun var dedi dedim sorun ne peki ? dedi Biz aleviyiz ve annem beni aleviye vermek istiyor ısrarla sorun bu dedi bende dedim daha evlenmiyoruzki sadece sevgili olucaz dedim , oda dedi annem öğrenirse herşey altüst olur ve bu ilerde çok büyük sorun yaratır dedi... hala benimle beraber sevgili olabilecekmisin dedi ? .. bende dedim ben hergün annen öğrendimi acaba diye düşüne düşüne ölür giderim dedim bir gün annen öğrendiğinde ayrılcaksak şimdi neden devam edelimki dedim sonra kız ağladı falan önümde bende kötü oldum kız dedi arkadaş kalamazmıyız peki kızı öyle görünce tamam kalabiliriz sorun yok falan dedim böyle gitti konuşmuyorum zaten bu aralar :/ :( sonuç olarak yalnızımda yalnızım :(

annesiyle mi sevgili olacaksın Allah aşkına. eğer annesi karşı çıkarsa ileride diyelim çıkar dersin biz birbirimizi seviyoruz diye ikna edersin.

aynısını dedim fakat dediği şey şuydu seni seviyorum fakat ailemi karşıma almak istemiyorum :/

S.et başka kız bulursun diyecemde bulurmusun bilemiyorum :D

Son mesajı okudum da üzüldüm. Ağızın iyi laf yapıyorsa annesi ile konuş müdür. Mutluluk aynı din, dil, ırkta değildir gibisinden gir olaya.

Son düzenleme:
Geri