• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kızla ilk buluşmam :)

Yapman gereken şey çok basit kız yanına geldi selamlaşırken direk ilk buluşmada kızın yanağını yalama yani öpme kız kendine çekmediği sürece çekerce mucukla :) sonra naber de iyi senden felan der sonra sonunda yanyana gelebildik flnda muhabbete gir kızı konuştur sonra bircafe yada biyere otur muhabbete orda devam ettir kız senindir ayrıntı olarak muhabbet bitince kıza parfümün çok güzelmişde güzel olmasa bile maksat zaman geçsin :)

ya parfüm sıkmadıysa :(

Bu konuda tecrübeli biri olarak sölüyorum eğer ki birbirinizden hoşlanıyor iseniz kızı etkilemenin 3 yolu var 1.si parfümün parfümün eğer etkili bir parfümse ve teninle uyuşuyorsa hayır diyebilcek kızı tanımıyorum(Tavsiyem armani code[afrodizyak etkili] ve hugo boss dur) 2. si kültürün ilk buluşmada kültürünü konuştur derim ve kızlar kendinden emin erkeklerden hoşlanırlar kem küm etme canın ne istiyorsa onu yap kıza sahiplen

buluştun mu ? en güzel okulda teklif etmek :D ilk buluşma yeri okul kantini :D dışarı da ilk buluşmada ise ilk söylenecek söz; " hayatım bugün sadece sana odaklandım, sen ne yapmak nereye gitmek istersen o :D" (yırtarsınız )

sonuç: büyük ihtimal, bunu dediğine pişman olacaksın :D

kardeş günlerdir bi kızla buluşamadın, gelcem şimdi bursadan buluşturcam ikinizide

Merhaba arkadaşlar az çok forumdakiler benim kız mevzularını bilir;) bu sefer farklı ama sevdiğim biri var oda beni seviyor biliyorum hissediyorum bayadır konuşuyoruz sabahlara kadar :) şimdi gelelim problemıme kızla nereye gidilir kızlar daha çok nelerden hoşlanırlar ve kızın yanında nasıl davranmalıyım internetten telefonla aradığımda mesajlaşırken falan çok rahat konuşabılıyorum ama yanında bu kadar rahat olamazsam diye korkuyorum :( yardımınız gerekli tüm maxigame ailesine teşekkürler şimdiden

imzandakimi sevgilin?
herşeyin hayırlısı olsun

Cuma günü buluşuyoruz beyler herşey hazır bekliyorum hadi hayırlısı atlatıcam inşAllah o günü geçtimmi sonra herşey kolay :D

hala buluşmadın mı sen ya :D neyse hayırlısı buluş yaz buraya merak ederim ben :D

Denizhan bak yengen böyle diyor moral olur belki sana.
r4vj0.jpg
Dipnot:Şeker dedi diye yengene sulanırsan katilin olurum.
gangster-with-gun-smiley-emoticon.gif

Geri