• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konu Anlatım İsteği İçin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gece hazırlarım

exchange dediğin A ya basınca çıkan ekrandan mı kaldırmayı diyorsun ?

hiç denemedeğim için bilemiyorum maalesef

npc ye item eklemeyip kısa özet bi şekilde video yapabilir misin bunu beklym :D

Kardeşim Haritadaki şehirlerin ismini ve Şehre return çekince otomatik gelen şehir ismini / açıklamasını nasıl değiştircem
Teşekkürler :)

Kardeşim Haritadaki şehirlerin ismini ve Şehre return çekince otomatik gelen şehir ismini / açıklamasını nasıl değiştircem
Teşekkürler :)

textzonename *region* araması yap incele belki çözersin
texdataobject te teleportlar var

Eline sağlık çok güzel olmus :) banada çeviri lazım vietnamca olan ingilizce çevirme hazırlarsan 1 yıllık dua ederim sana :D

Arkadaşlar yeni bir sw açtm ama pk2 sini yapamadm yardımcı olabilirmisiniz

bi isteğim olucak private bir serverda oynuyorum parlamaları kendime göre ayarlamak istiyorum bunu nasıl yaparım şimdidien teşekkürler...

itemtypenumber.txt'den oynama yaparak düzenleyebilirsin. :)
Teşekkürler ama beceremedim :) ya aslında bana hazır dosya felan varsa daha iyi olucak oynadıgım serverda 13 ve 14 dgler blackpearl için yapılan dragon itemleri var. bunları gerçek 14dg silahlarla değiştirmek istiyorum sadece görünümünü. ve underbar c ekranı felan kötü olmuş adamlar yapamamış gibi oyun güzel ama görsellik berbat :) bunları düzeltebilmeme yardımcı olabilir misin ???

Geri