• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konuştuğum kız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selene

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Tem 2009
Puanı
97
Abisi aradı çalıştığım yeri filan falan kaçta cıktıgı mı sordu :)
Kıza sordum nedir bu iş diye abim sonuçta korumaya çalışıyor beni kimle konustugumu bilmek istiyor dedi. sizin düşünceniz nedir ?:)

Not : kız telefonu abisine kaptırınca oldu bunlar :)

Kız dünden bana duyguların nedir diyo ilk sen söyle ilk sen söyle filan derken bu saate kadar geldik.. Ki şöyle birşey var bir arkadaşım bu kızla çıkmıştı önceden ve hala görüşüyoruz o arkadaşımla ona ihanet olmasın diye kıza senden hoşlanıyorum fakat o arkadaşla cıktığını söyledim ve bu hatayı daha önce birine yaptım bir daha yapmak istemiyorum dedim :P

Son düzenleme:
Normaldir birşey diyemezsin empati yap.
Edit: Sen notu ekleyince işler değişti işler birbirine girmiş.

Son düzenleme:
Yaş büyük değilse yani ciddi bir durum olmayacaksa evlilik gibi kızı bırak derim 2-3 ayda bir ayrılıyorlar zaten arkadaşın yakınınsa tabi yok arkadaşınla sadece merhaba merhabaysa konuşmaya devam et derim. :

evlilik filan cok uzun daha ben düşünmüyorum zaten. arkadaşla samimiyiz çok değil ama yinede samimiyiz kızı üzmek istemiyorum :S geçen gün doğum günümde hediye filan almış 12 oldu arıyor filan kız garanti beni istiyor ama ben her zaman kuşkucuyum ve şüphelerim var. ve kimseyi sırtından bıçaklamakda istemem.

Kendini nasıl mutlu hissedeceksen onu yapmalısın dostum. ;)

Buralarda bir laf vardır belki bilirsin
Seviyorsan git konuş

arkadaşlar kızla biraz konuştum zaten pek niyetim yoktu kimleyle cikmaya.

ama kırdın ve bu hiç birşeyi değiştirmiyor ben sana değer vermiştim güvenip adam yerine koymuştum ama sen zoru görünce kaçtın. korkağın tekiymişsin bunu anladım. beni böyle bırakıp gittiğin için seni asla affetmicem ! yazmış benden için.

Benim hakkımda ne düsünürsen düsün ben gerçekten hazır degilim ve korkaklık olarak algılayacaksan evet korkağım. Affedip affetmemen sorun değil ben kırmak istemedim,ki allahta şahidim. Sen nasıl düsünüyorsan düşün ama ben bunu dogru gördüm kusura bakma. eğer konusmak istemiyorsan konusmayız Belki böylesi daha doğru olur.

dedim fakat bunu görmedi sanırım

Whatsapp tan engellemiş Faceden enggellemiş filan heryerden engeli basmış ergenlik yapmış. şuan gayet mutluyum. Ve abiside birşey yapmaz diye düşünüyorum doğrumudur ?

ama kırdın ve bu hiç birşeyi değiştirmiyor ben sana değer vermiştim güvenip adam yerine koymuştum ama sen zoru görünce kaçtın. korkağın tekiymişsin bunu anladım. beni böyle bırakıp gittiğin için seni asla affetmicem ! yazmış benden için.

Benim hakkımda ne düsünürsen düsün ben gerçekten hazır degilim ve korkaklık olarak algılayacaksan evet korkağım. Affedip affetmemen sorun değil ben kırmak istemedim,ki allahta şahidim. Sen nasıl düsünüyorsan düşün ama ben bunu dogru gördüm kusura bakma. eğer konusmak istemiyorsan konusmayız Belki böylesi daha doğru olur.

Whatsapp tan engellemiş Faceden enggellemiş filan heryerden engeli basmış ergenlik yapmış. şuan gayet mutluyum. Ve abiside birşey yapmaz diye düşünüyorum doğrumudur ?
Bence en doğrusunu yaptın hem abisi niye dövsünki sevgilisi filanda değilsin bence dövmez

valla asıl devam edip sonra bıraksaydın abisinden sopayı yerdin şimdiden bırakmışsın abisinin daha sana birşey yapacağını sanmam

Bencede doğrusunu yapmışsın ama ya kız abisine bana umut verdi beni kandırdı filan derse,abisi hiç dinlemez seni direk tekme tokat dalar :D

Pişman olacaktır gibi geliyor

Önce kızla çıktığın için dövücekti şimdi bıraktığın için dövücek :D Kaçarın yok dayak yolda :D

Her yerden engellediyse yüzüne bakma bundan sonra en nefret ettiğim insan tipidir sanalda bi bok yediğini sanıp diğer gün gelip yüzüne gülenler.

Geri