• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Konuştuğum kız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
noluyoz lan :D çıkmadım ayrılmadımda :D He dayak atmaya gelicekse kapım açık nasılsa benim mekanıma geliyor :)

En iyisini yapmışsın.Kız pişman olur sana döner sende bay bay dersin.Sana dönerse kesinlikle affetme seni oynatır.

Kızları hiç bir zaman anlayamazsın bir gün iyi olurlar bir gün kötü eskiden benimde çok başıma gelmişti. Engelli bastıysa boşver hocam dönse nolucak dönmese nolucak ''Hiç kazanmadığın birşeyi kaybedemezsin'',

Bence yanlış yapmışsın şu hayatta kendinden başkasını düşünmeyeceksin , düşünürsen s*kerler yani (: :pro
eğer düşünemezsen sana sadece bunlar lazım , biraz dil birazda p*ç olursan tamamdır senden iyisi yok

Son düzenleme:
Bence yanlış yapmışsın şu hayatta kendinden başkasını düşünmeyeceksin , düşünürsen s*kerler yani (: :pro
eğer düşünemezsen sana sadece bunlar lazım , biraz dil birazda *** olursan tamamdır senden iyisi yok

Demek istediğim bu işte, adamsın. :D

Geri