• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu haftaki herolardan önerebileceğiniz var mı yoksa ryze'ı satın almayı düşünüyorum :D

Bu haftaki herolardan önerebileceğiniz var mı yoksa ryze'ı satın almayı düşünüyorum :D

amumu takım savaşları için mükemmel bir tanktır
annie early game'de çok baskındır, damage'i mükemmeldir. sürekli stun biriktirip beslenmeye bak, ilk başta beslenmen çok kolay, başarabilirsen oyun sizindir.
blitz mükemmel bir CC, oynaması zevklidir, özellikle yanında bi arkinle beraber oynuyorsan.
graves gayet güzel bir carry, early game'de de skillleri sayesinde başarılı.
makoai mayın olayları early game'de karşı tarafı deli eder, onun dışında sanırsam bi de stunı var, çok fazla oynamadım açıkcası, uzun zaman önce oynamıştım
nasus solo topta gzl işler yapıyor diorlar ama bana göre bi hero değil
sona gayet güzel bir support, early gamede damagei de iyi.
swain hoşuma giden bir mage, ultisi gzldir, açmayı düşünüyorum.
teemo hoş ve çok yönlü bir karakter, ap teemo ile bayağı bir coşmuşluğum vardır, ama biraz da karşı takımdaki herolara bağlı, severim kendisini^^
wukong her bedava oluşunda deneyip dandik dediğim, ama bedava olmadığı zamanlarda karşıma çıktığında ben bu karakteri açmalıyım dediğim bi hero:S tam olarak ben de anlamadım wukongu:D

annie early game'de çok baskındır, damage'i mükemmeldir. sürekli stun biriktirip beslenmeye bak, ilk başta beslenmen çok kolay, başarabilirsen oyun sizindir.
blitz mükemmel bir CC, oynaması zevklidir, özellikle yanında bi arkinle beraber oynuyorsan.
makoai mayın olayları early game'de karşı tarafı deli eder, onun dışında sanırsam bi de stunı var, çok fazla oynamadım açıkcası, uzun zaman önce oynamıştım
teemo hoş ve çok yönlü bir karakter, ap teemo ile bayağı bir coşmuşluğum vardır, ama biraz da karşı takımdaki herolara bağlı, severim kendisini^^
wukong her bedava oluşunda deneyip dandik dediğim, ama bedava olmadığı zamanlarda karşıma çıktığında ben bu karakteri açmalıyım dediğim bi hero:S tam olarak ben de anlamadım wukongu:D

maokaide stun yok yalnız shared var. nasus ise harika bir herodur. tamamen olay solo topta "Q" yu farmlamana bağlıdır(q skili ile son vuruş yapıldığında minnionlara q skilinin damegesine kalıcı olarak +3 atak ekler) ilk oyunumda quadra ypmıştm.aslında zevklidir,bi kaç kez daha denemelisin :D

Valla wukong konusunda bende hep kararsız kalmışımdır karşı tarafayken bu heroyu kesin almalıyım diyorum :)

maokaide stun yok yalnız shared var. nasus ise harika bir herodur. tamamen olay solo topta "Q" yu farmlamana bağlıdır(q skili ile son vuruş yapıldığında minnionlara q skilinin damegesine kalıcı olarak +3 atak ekler) ilk oyunumda quadra ypmıştm.aslında zevklidir,bi kaç kez daha denemelisin :D

biliorm ilk skilli, ben de kastım bayağı ama hoşuma gitmedi nasus:) maokai konusunda, stun olmasa bile stun gibi^^

Valla wukong konusunda bende hep kararsız kalmışımdır karşı tarafayken bu heroyu kesin almalıyım diyorum :)

sen de bendensin desene:D

yaw arkadaşlar bu elo olayı saçma geliyor bana, galibiyet malubiyet oranımı eşitlersem bence 1000 puana ulaşmam lzm, ki şuan imkansız görünüyor:S ne yani, ilk maçları mı kazanmak lzm eloyu düzeeltmek için:S

@LyricZ
wukong çok iyi w deki skilli belli bir süre (yaklaşık 1-2-3 saniye) boyunca seni görünmez yapıyor birde arkanda kopyanı bırakıp skill biterken etrafdakilerine vuruyor
o skille çok rahat 3v1-4v1 lere girip kaçarsın :D şahsen 5v1 yaptım 2 kişiyi alıp kaçtım
6. skilldede ztn kaçarkende işine yarar yada vslerde garen gibi dönüyo bide havaya zıplatıo milleti galiba stunda atıyordu o zıplama esnasında
1. skille turrent kesmek rahatlaşıyor :D
3. skill adam yakalaman için rahat oluyor

@LyricZ
wukong çok iyi w deki skilli belli bir süre (yaklaşık 1-2-3 saniye) boyunca seni görünmez yapıyor birde arkanda kopyanı bırakıp skill biterken etrafdakilerine vuruyor
o skille çok rahat 3v1-4v1 lere girip kaçarsın :D şahsen 5v1 yaptım 2 kişiyi alıp kaçtım
6. skilldede ztn kaçarkende işine yarar yada vslerde garen gibi dönüyo bide havaya zıplatıo milleti galiba stunda atıyordu o zıplama esnasında
1. skille turrent kesmek rahatlaşıyor :D
3. skill adam yakalaman için rahat oluyor

amma ve lakin ilk başta damagei çok mu az bana mı öyle geliyor:S

:D sen bilirsin ben artık hangi hero olursa olsun 2 item buldum kasmasına cok yardımcı oluyor tabiki sırf ap üstüne olan herolar hariç

bize de söyle bakalım:P ^^

bnm 3 klasik buildim vardır, dps, mage, cooldown mage(ben böyle isimlendiriyorum:D) tankları oyunun gidişatına göre dizerim, fighterlara da ortaya karışık bişiler yapıorm^^

:D 2k golda 1 item var magic resist(+24) ve tek item olarak %50vea %40 lık speed vardı tek item birleştirme değil onla birlikte alıyosun
birde 1650 goldamı ne +23 attack 30 armor %15 life stealli item var bu item %30 ihtimallemi ne canavara 560 civarında dmg vuruyor ilk itemdede ekstra canavara ve championlara vururken başında 42 veriyor sonra artık kaçsa o kadar vuruyor vsde filan çok işe yarıyor ve 4 kerelik stok olarak her vurusda 5 magic resist veriyor toplamda 20 ad larda cok işe yarıyor nasus almıstım sabahleyin fena kasılıyor ve mesela afk oldunuz kasamıyosunuz jungle için yukarıdaki 2 itemi alın 2dkda mükemmel para kasarsnız gerek normal canavarlarda gerek junglede isimlerini bulunca yazarım

Annie'yi öneren dostum hayatımın en zevkli oyunun çıkarttım teşekkür ederim :)

Annie'yi öneren dostum hayatımın en zevkli oyunun çıkarttım teşekkür ederim :)

ben mi önermiştim, üstüme alınayım mı:D

annie iyidir ya, rankedta da iyi gidiyor. early game'de stunı ve damage'i çok işe yarıyor, ama beslendin beslendin, beslenemedin late game'de bayağı bir geride kalıyor annie:(

bnm en zevkli oyunum tek başımayken ashe ve shaco ile geçiyor, gerçi shacoyu bayağıdır oynamıyorum, elimin alışkanlığı kayboldu shacoda:(
ama şuana kadar oynadığım en zevkli oyun ise ben ww idim kuzenim blitz, o çekip zıplatıyor, ben stunlıyorum, sonra kesiyoruz:D sürekli bunu yapa yapa deli ettik adamları, gülmekten oyunu oynayamıyordum artık:D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri