• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Heimerdinger Deniyen Oldumu Hiç baya İyi Bi Champ Gibi Gelio Beleşkende İyi Oynuyodum Demin Karşıma Çıktı Biri Berbat Fragı Vardı Kararsız Kaldım :(

Hero olarak ne kullanacağıma karar veremiyorum,elimde alistar,poppy,ashe,dr.mundo,brand,fiddlesticks,pantheon,tristina var 23 lvl oldum ama hiç birine alışamadım var mı bunlardan birini kullan veya farklı bi karakter vs. önerecek olan.

Hero olarak ne kullanacağıma karar veremiyorum,elimde alistar,poppy,ashe,dr.mundo,brand,fiddlesticks,pantheon,tristina var 23 lvl oldum ama hiç birine alışamadım var mı bunlardan birini kullan veya farklı bi karakter vs. önerecek olan.

hepsini denedim, çoğu da bende var. ama en iyi ashe, pantheon, tristana'yı anlatabilirim heralde. hele asheye alışırsan zevkli hero.

ne tarz karakterlerden hoşlandığını söyle,sana bişi önereyim.

hepsini denedim, çoğu da bende var. ama en iyi ashe, pantheon, tristana'yı anlatabilirim heralde. hele asheye alışırsan zevkli hero.

ne tarz karakterlerden hoşlandığını söyle,sana bişi önereyim.

Brand hoşuma gidiyor ama alışamadım alistarla oynuyorum takımla oynarken solo poppy oynuyorum ama pek beceremiyorum.

pantheon almayı düşünüyorum stunu falan var gzl gibi

pantheon sağlamdır, bi ara çok oynardım ama sonra sıktı, ben de sildirdim^^

Brand hoşuma gidiyor ama alışamadım alistarla oynuyorum takımla oynarken solo poppy oynuyorum ama pek beceremiyorum.

brand güzeldir, ama alışması zordur ewt. item kasma konusunda pek bişi diyemicem, hem biraz oyunun gidişatına hem de snn oyun anlayışına bağlı. item olarak ama şeyi kullanabilirsin, Zhonya's Hourglass. takım savaşlarında tüm skilleri boşaltırsın, adamlar sana odanlanırsa bu itemin aktif skillini kullanırsın, karşı takım mal gbi ortada kalır, hem sen ölmezsin, hem de takım savaşını kazanırsınız. stun tutturucaksan adamları önce yakıp sonra stun denemeni öneririm, özellikle takım savaşlarında, böylece daha uzun süre stunlı kalır.

Son düzenleme:
pantheon sağlamdır, bi ara çok oynardım ama sonra sıktı, ben de sildirdim^^

brand güzeldir, ama alışması zordur ewt. item kasma konusunda pek bişi diyemicem, hem biraz oyunun gidişatına hem de snn oyun anlayışına bağlı. item olarak ama şeyi kullanabilirsin, Zhonya's Hourglass. takım savaşlarında tüm skilleri boşaltırsın, adamlar sana odanlanırsa bu itemin aktif skillini kullanırsın, karşı takım mal gbi ortada kalır, hem sen ölmezsin, hem de takım savaşını kazanırsınız. stun tutturucaksan adamları önce yakıp sonra stun denemeni öneririm, özellikle takım savaşlarında, böylece daha uzun süre stunlı kalır.

Stun olayını biliyorum ama brand yerine poppy ile oynamak daha çok hoşuma gidiyor.

ya ben şimdi shacoyu alıcam onu denicem ondan sonra nocturne gözüme iyi gözüktü sonra amumu iyi oynadım geçen gün

ramus iyimi onuda alayımmı hocam

ya ben şimdi shacoyu alıcam onu denicem ondan sonra nocturne gözüme iyi gözüktü sonra amumu iyi oynadım geçen gün

ramus iyimi onuda alayımmı hocam

saydığın karakterlerin hepsi iyi.

alayı da jungler oynayabilir:) rammusun tauntu çok işe yarıyor ganklerken, 3sn adam sana takılı kalıyor zatn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri