• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar aranızda Jungle oynayıp dr mundoyla jungle deneyen varmı ? :D denemelisiniz süper oluyor, gangları çok iyi az bir miktar feedlendikten sonra çok rahat üstünlük kuruyor

Arkadaşlar aranızda Jungle oynayıp dr mundoyla jungle deneyen varmı ? :D denemelisiniz süper oluyor, gangları çok iyi az bir miktar feedlendikten sonra çok rahat üstünlük kuruyor

gördüm oynayan,gzl de oynamıştı ama garanti değil bence:S yavaşlatmak için tutturmalısın fln, bence garanti yavaşlatması,stunı,zıplatması olanlar daha cazip, o yzdn ya rammus ya zhao jungler oluyorum genelde. nocturne da oluyorum, o da gzl ama onun da fear'ı efektif değil

rammus farklı tabiki ama insan sıkılıyor hep :D rammusla q skili ile flash atıp adamn kafasına inip kill almak bi farklı :D karşı takımda görüp deniyeyim dedim 10+kill vardı 20 civarıda assist, düşük lwllerde gang atması çok rahat. e skili ile gerçekten iyi vuruyor. baron buff, warmong,force of nature 420 civarında healt regen sağlıyordu. cho gath,ashe,viktor varken kule altına girip %70 hpli viktoru alıp çok rahatta bir şekilde çıkmak.. bunu hiç bir heroda yapamassın,aradafarklılık gerekir :D xin junglea pek alışamadım, rammus her ftp olduğu hafta oynarım niye hala almadım bilmiyorum,harika bir jungle hero.tabii şöyle birşey var skarner biryerlerden koştururken "ulti atacak gaçınnn" diye düşündürmekte güzel :D

unutmuşum birde dr.mundo da q sikili bir tutmaz iki tutmaz adam kule altına kaçarken ille tutturursun.

bu günden itibaren lol recorder kullanmaya başladım(kuzenim yüzünden).birlikte maç yapmıştık ya deatlynigmareasadadas o benim kuzenim ve harika blitz oynar önündeki adamı bildiğin çekemedi adam düz gidiyordu. hiç alakası yokken biz baron keserken öylesine baronun arkasına attı q sikilini ve o düz yolda çekemediği nocturneyi çekti ve tam o an başlıycak olan teamfigti bize kazandırdı :D

Son düzenleme:
İlk ashe'yi denedim çok ölüyodu açıkcası. Daha sonra Catlyn mi ne ondan oynadım hoşuma gitti diyebilirim. Yeni oyuncuyum arkadaşlar bana Ziggs , Teemo falan önerdiler :)

rammus farklı tabiki ama insan sıkılıyor hep :D rammusla q skili ile flash atıp adamn kafasına inip kill almak bi farklı :D karşı takımda görüp deniyeyim dedim 10+kill vardı 20 civarıda assist, düşük lwllerde gang atması çok rahat. e skili ile gerçekten iyi vuruyor. baron buff, warmong,force of nature 420 civarında healt regen sağlıyordu. cho gath,ashe,viktor varken kule altına girip %70 hpli viktoru alıp çok rahatta bir şekilde çıkmak.. bunu hiç bir heroda yapamassın,aradafarklılık gerekir :D xin junglea pek alışamadım, rammus her ftp olduğu hafta oynarım niye hala almadım bilmiyorum,harika bir jungle hero.tabii şöyle birşey var skarner biryerlerden koştururken "ulti atacak gaçınnn" diye düşündürmekte güzel :D

unutmuşum birde dr.mundo da q sikili bir tutmaz iki tutmaz adam kule altına kaçarken ille tutturursun.

bu günden itibaren lol recorder kullanmaya başladım(kuzenim yüzünden).birlikte maç yapmıştık ya deatlynigmareasadadas o benim kuzenim ve harika blitz oynar önündeki adamı bildiğin çekemedi adam düz gidiyordu. hiç alakası yokken biz baron keserken öylesine baronun arkasına attı q sikilini ve o düz yolda çekemediği nocturneyi çekti ve tam o an başlıycak olan teamfigti bize kazandırdı :D

dr.mundo öyle, feedlenirse oyunun içine ediyor^^ ama rammusun 3 sn tauntu çok zevkli, sıkmaz adamı kolay kolay^^ hele yeniliosanız adamı base'e çekiyorsun, adam saniyede ölüyor, en azından mutlu yenilmiş oluyorsun:D

İlk ashe'yi denedim çok ölüyodu açıkcası. Daha sonra Catlyn mi ne ondan oynadım hoşuma gitti diyebilirim. Yeni oyuncuyum arkadaşlar bana Ziggs , Teemo falan önerdiler :)

ashe öyledir, ilk lvllarda bodoslama dalamazsın ama tam bir sabır karakteri, late game'de ağlatıyor^^ en zevk aldığım karakter:)

alistar bedava skin veriyorlarmıs aldım hemen :)

süresi sınırlı mı?

Bende aldım alistarın skini :) Bu arada twitch süper heroymuş tavsiye ederim :)

1 Trinity bot 1 phantom 2 blood thirster 1 infinity yaptım seri 800 damage :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri