• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shaco ile baya eğleniyorum da useless be :(

shaco da zevklidir bayaa:) ewt, biraz dayanıksız kalıyor ama önemli olan da eğlenmek bence:)
ben shaco, ashe tipi karakterleri seviyorum. hani güçsüz de olsan bazen, skillerini taktiksel olarak kullanarak karşı tarafı yenebiliyorsun. ashe ile vur kaç vur kaç özellikle kule altında yapabiliyorsun, ya da shaconun bir sürü şaşırtma skilli var ztn, rht bir şekilde kandırabiliyorsun rakibi:)

NOT: her karakter gibi shaco da beslenirse çok fena coşuyor, bi de skilleri kullanarak ölüm makinesine dönüşebiliyorsun:) ben takım arkilerim ölüyken karşı takımın 5ini 2şer 3er kesmiştim ve oyunu almıştık^^

************ yürü başka yerde reklamını yap

Moderatörün son düzenlenenleri:
Mordekaiser ve Akaliden gerisi boş :P

emre arkadaşım mordekaiseri bi öğrenemedim daha sen inceliklerini anlat bana :D

kaçarken hiç şansım yok flashı atıyom adam yakalıyor gene :(

----------

bi takım oyunu atalım bana hep oyunda salaklar denk gelıyor en az 1 kişi afk oluyor napıyım :(

----------

ashe takım oyununda gerçekten faydalı, şöyle ki, ashenin elinden kurtulmak çok zor ve adamı yavaşlatarak takımın da ona yetişmesini sağlıyor
:) slowed işi kule altında da çok işe yarıyor, adam sni öldürmek için kule altına gelse, seni öldürse bile o da kolay kolay çıkamıyor:) vur kaç vur kaç taktiği özellikle çok iyi ashede. ama dediğim gibi, en iyi oynadığım karakter ashe olmamasına rağmen en zevk aldığım karakterdir kendisi:)

early game'de dediğin doğru, çünkü ashe düşük vuruyor, ama itemleri yavaş yavaş dizmeye başladıktan sonra snn de o oyundaki performansına göre durum değişiyor. bir kere stunın var, adam 1.5 saniye vuramamış oluyor, kaçmaya çalışsa da asheden kaçamayacağı için işi bitmiş olucak:) ama dediğim gibi tüm oyun boyunca çok dayanıksız ve early gamede çok düşük vuruyor, bu yüzden conrtollü başlarsan devamı gelir. önemli olan kontrollü ve iyi başlayabilmek

ben öyle yazdığımı sanıyordum yazmamışım

birkere jax la oynarkende oldu asheyi yaklaşık 12-13 kere öldürdüm, yalnız ashe diğer salak adamlrı vurunca itemleri kastı, beni öldürdü hayret ettim o anda bu salak nası beni öldürür diye ama napalım yapçak bişey yok

Şuanda oyunda bana göre en iyisi fiddlesticks ;) Hiç ölmüyorum hatta ss almayı unuttum bir maçda 34 Kills 9 Ölüş 22 Asists yapmıştım. :D

Şuanda oyunda bana göre en iyisi fiddlesticks ;) Hiç ölmüyorum hatta ss almayı unuttum bir maçda 34 Kills 9 Ölüş 22 Asists yapmıştım. :D

Karşı takım işi biliyorsa yani kaçmak yerine sana dalarsa atomların bile bulunamaz. Ama senin takımın seni iyi korursa pek şansları yok açıkçası :), Amumu + Fiddle + Morgana + Sona + Mf ultileri kombine ederlerse oyunu zaten almışlar demektir :D

He unutmadan, tanky teemo da eğlenceli oluyor :D

tanky teemo mu:D gerçi dps'leri gıcık eder ama emin değilim nsl bişiye benziceğinden:) ben teemoyu hep ap kasarım, ad de gzl oluyor ama ap olursan seni daha çok besliyorlar sanki ve daha çabuk gelişiyorsun bence, o yzdn teemo isem hep ap'yim:)

emre arkadaşım mordekaiseri bi öğrenemedim daha sen inceliklerini anlat bana :D

kaçarken hiç şansım yok flashı atıyom adam yakalıyor gene :(

----------

bi takım oyunu atalım bana hep oyunda salaklar denk gelıyor en az 1 kişi afk oluyor napıyım :(

----------

ben öyle yazdığımı sanıyordum yazmamışım

birkere jax la oynarkende oldu asheyi yaklaşık 12-13 kere öldürdüm, yalnız ashe diğer salak adamlrı vurunca itemleri kastı, beni öldürdü hayret ettim o anda bu salak nası beni öldürür diye ama napalım yapçak bişey yok

ashe item kastı mı kurtulması zor, kaçsan kaçamıyosun, çok snr bişi oluyor:) ama oynaması zevkli^^

Son düzenleme:

Hah işte o veletler yanında olucak, 1 tane patlatıcan ağzını yüzünü dağıtıcaksın, akıllanıcak.

hehe:D sorma ya:D rankedta twicth seçilir mi arkadaş, hem de carry zaten varken:D daha neler var neler, sırf ortaya yürüyüp bilerek karşı takımı feedleyen adamlar bile gördüm:D nicki snowzy gibi bişiydi, grrseniz çıkın hemen:D

oley bü gün lee sin aldım iyice öğrenirsen iyi oynarım 3 mac yaptım hepsinde kazandık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri