• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jungleden atılan gank q tutturulursa %95 adam ölüyor. Oyun başında düzgün gank atarsa oyunu çevirebilir. Oynayan oynuyor ve karşı takıma oyunu zehir ediyor gerçekten.

lee sin aldım 975 RP le güzel sonra 1350 golda teemo aldım teemo daha iyi gibime geldi mantarları önüme gelen yerlere bıraktım millet maktar delisi oldu kasılırken birisi ölünce sağda isimler filan champ. resmi cıkıyor bakıom adam ölmüş benim mantardan :D

lee sin aldım 975 RP le güzel sonra 1350 golda teemo aldım teemo daha iyi gibime geldi mantarları önüme gelen yerlere bıraktım millet maktar delisi oldu kasılırken birisi ölünce sağda isimler filan champ. resmi cıkıyor bakıom adam ölmüş benim mantardan :D
Teemo çok çabuk ölebilen karakter,mantarlarından başka bişeyide yok zaten :D

O dediğin full ap teemo kasınca olur. Onun dışında genelde zaten ad ve hp kasılır, ad kasınca mantarlar sadece slow ve haritayı görmek için yarar.

beyler baktım ad teemolar teke tekte sinir ediyor ad dps kasanları, dedim bi şans daha vereyim ad teemoya( yazın 1-2 kez daha denemiştim). ben normalde hep ap kasarım teemoyu. geçen oynadığım oyunda farkettim ki ad teemo early game'de çok kötü, karşına da oynamayı bilen birileri gelip yanındaki de moronun teki ise hele, feedlemekten başka bişiy yapamıyorsun. takımın oynamayı biliyorsa götürürsün ama, yine de ap tercihim.

bu arada cassio'yu açtım, bayağı fena bir hero, öneririm:D

22Lvlim 23k para kasmışım şimdiye kadar çok kötü şeyler almışım. :/ Bu arada Riveni almıştım çok kötü çıktı daha doğrusu oynamayı öğrenemedim. Skiller fln kolayda itemler çözemedim ? Eğer bilen varsa söyleyebilirmi şu Rivenin itemlerini nasıl düzeceği mi ?

Arkadaşlar günaydın bende indiriyorum şuan sw felan guild varsa geleyım bende kaparım oyunu hemen wow oynamışlıgım var =D

Arkadaşlar günaydın bende indiriyorum şuan sw felan guild varsa geleyım bende kaparım oyunu hemen wow oynamışlıgım var =D

Sanada günaydın , hoşgeldin bu arada oyunda beni ekle ismim xPr0Player ben sana yardımcı olurum. :)

----------

Sinir oldum her oyunda Akali'yi banliyorlar :angry:

beyler baktım ad teemolar teke tekte sinir ediyor ad dps kasanları, dedim bi şans daha vereyim ad teemoya( yazın 1-2 kez daha denemiştim). ben normalde hep ap kasarım teemoyu. geçen oynadığım oyunda farkettim ki ad teemo early game'de çok kötü, karşına da oynamayı bilen birileri gelip yanındaki de moronun teki ise hele, feedlemekten başka bişiy yapamıyorsun. takımın oynamayı biliyorsa götürürsün ama, yine de ap tercihim.

bu arada cassio'yu açtım, bayağı fena bir hero, öneririm:D

Teemo ile lanede rahat etmek istiyorsan düşmanı sürekli harraslıyacaksın.Zehiri ve blindi sayesinde çok rahat harraslaya bilirsin.

Teemo ile lanede rahat etmek istiyorsan düşmanı sürekli harraslıyacaksın.Zehiri ve blindi sayesinde çok rahat harraslaya bilirsin.

hyr teemo ile oynamayı biliyorum, ap teemo ile çok fazla coşmuşluğum vardır. ama ad teemo early game'de ne adam gibi vurabiliyor, ne dayanabiliyor, ne mantarları gömüyor, olmuyor yani:D item kasınca gzl bişiye dönüşüyor ama o zamana kadar ölme eşşeğim ölme, ad teemo yerine çok daha gzl ranged ad karakterler kullanabilirsin, ashe, caitlyn ve vayne gibi.

22Lvlim 23k para kasmışım şimdiye kadar çok kötü şeyler almışım. :/ Bu arada Riveni almıştım çok kötü çıktı daha doğrusu oynamayı öğrenemedim. Skiller fln kolayda itemler çözemedim ? Eğer bilen varsa söyleyebilirmi şu Rivenin itemlerini nasıl düzeceği mi ?

mobafire ya da leaguecraft'ı kullan.

google'a mobafire riven yaz çıkar ztn, ya da leaguecraft riven

batıya gelirsen nickim icedive53, fakat sromaxtan çok adam yok takım kuracak kadar, o yüzden kendi halimizde takılıyoruz

angler jax almıstım 975 RP ye ticket attım geri paramı verdiler :) hehehe üstelik tek kerelik değilmiş herhangi bir hani item alıp geri iade işlemi olursa çekinmeden yazın dedi adam helal olsn :D

angler jax almıstım 975 RP ye ticket attım geri paramı verdiler :) hehehe üstelik tek kerelik değilmiş herhangi bir hani item alıp geri iade işlemi olursa çekinmeden yazın dedi adam helal olsn :D

Sen para yatırdınya sana kıyak çekiyorlar ben ticket göndersem profil bilgilerinize baktık önceden yapılmış diyor. :saw:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri