• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daren herosu hakkında ne düşünüyosanız ? Almayı düşünüyorumda sizce iyi bir hero mu?
Garen demek istedin heralde bence almalısın ama salı gününü bekle yeni championlar gelecek.

----------

Garen demek istedin heralde bence almalısın ama salı gününü bekle yeni championlar gelecek.
O kazandığın maç yani win sayısı ama sadece PvP oyunlarından gelir.

Maxigame west serverinde mi ? Bende West serverine geçmeyi düşünüyorum.Birde West serverinde hiç Türk varmı?

Var var...

----------

Birde şu adamların yanında Normal: 2 yazıyor o nedir??

Var var...

----------

Birde şu adamların yanında Normal: 2 yazıyor o nedir??
onlar kazandığı maç sayısı bu arada customdan oynamayın az ex gelir pvp ye girip oynayın ne oynucaksanız dominionmu ne artık bilemem üstelik pvpden girip oyundan çıkarsanız yani client yüklenip artk canavarlar cıkcak kascaksınız fln :D oyun içi yani hero seçilen yerde değil ban yersiniz ilkinde 1 gündü galiba 2. sinde 2 , 3. sünde 1 hafta filandı sonra sınırsızmı ne oluyodu aman dikkat :D

ya benim ramle anakart uyuşmuyo sürekli kapanıyo pc oyunun ortasında 20-30 kişi öldürmüşken pat reset atıyo girdiğimde kaybediyoruz ya :S

East teki o ruslar insanı katil eder. West e kaçmıştım valla. Burada da rus var ama East taki kadar değil. Ha feeder/noob yokmu, ne yazıkki var :(

East teki o ruslar insanı katil eder. West e kaçmıştım valla. Burada da rus var ama East taki kadar değil. Ha feeder/noob yokmu, ne yazıkki var :(

Ben weste geçtimde çok kötü oldu diye düşünüyorum. East teki nooblardan faha fazla noob var. Onu bırak burda ki adamlar kendini savunuyor. Bu bedava oyun değil mi ? İstediğim gibi oynarım filan diyor. Sinir oldum. :pff:

hem de ne kadar var, rankedta puanın bir düştü mü bi daha kurtaramıyorsun, sürekli ezikler doluyor takıma

Ranked tan soğudum onların yüzünden :(

sorma, bi ara 1300lere çıktık kuzenimle, 5 maç üstüste fln kazandık, sonra yeni herolar da denedik fln derken puanlar 1000in altına düştü. 1000in altına düşünce bi daha kurtaramadık, tam düzelticem diosun, bi kaç oyun kazanıyorsun, sonraki oyunda 2 kişi afk oluyor senden:S

ben artık puana önem vermiyorum, takım kurarsak onda önem veririm anca

sanırım eastta devam edicem 1lvlden başlamak zor gelio + cok lag var orda nedense eastte yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri