• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marvel - (Violent Online)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
lgqdb.png

Merhaba değerli arkadaşlar,
Geçenlerde tatsız olaylar olmuş gerçekten şaşırarak ve üzülerek bazı şeyleri gördüm.. Bu konuda kimse üzerine yorum yapmak istemiyorum çünkü gerçekten can sıkıcı ve kötü şeyler olmuş. Geçmiş ve bırakmış olduğumuz oyunların üstüne laf söylemenize gerek yok çünkü biz neyi,nasıl ve ne şekilde yaptığımızı gayet iyi biliyoruz. Herkes kendi işine baksın. Marvel bir grub ve oluştur. Grubumu ve guildimi ne şekilde nasıl yönetceğimi ben bilirim aksi şekilde bana gelipte masal okumanıza gerek yok.

Not : Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın ve konuyu LÜTFEN sapıttırmayınız!

lgqj7.png

lgqqm.png

# Guild Bilgileri ve Sıralaması #

Guild Amblemi :
p13r1.png

Guild Kuruluş Tarihi : 2010
Oyuncu Sayısı : 11/50
Master : BlackStyle (Hakan)

p14cb.png
KissBerry (Furkan)
p14cb.png
ByKuzgun (Yunus)
p14cb.png
Saint (Emre)
p14cb.png
Eflin (Aydın)
p14cb.png
ImperiaL (Onur)
p14cb.png
Rhena (Fuat)
p14cb.png
CheeBam* (Onur)
p14cb.png
Pr0Player (Belirtmedi!)
p14cb.png
Sentinus (Muhammet)
p14cb.png
Intensify (Deniz)

Not : İletişim için Özel Mesaj atabilir yada konu altına talepte bulunabilirsiniz. İstekde bulunurken "İsminizi" de belirtiniz.

lgqj7.png

# Guild Kuralları #

p14cb.png
TeamSpeak 3 programı kullanmak zorunludur.
p14cb.png
Yaş sınırlaması yoktur , bu oyunu oynayanların çoğunun beyni var.
p14cb.png
Dil,Din,Irk ayrımı yapanların görüşleri kendilerinindir. (Bizi ilgilendirmez)
p14cb.png
Eylem,Siyasi konuşmalar vs hepsi kendi ifade özgürlüğü içindedir. (Bizi ilgilendirmez)
p14cb.png
Yaş farkını göze alarak , büyüklere büyük - küçüklere küçük şekilde muamma gösterilir.
p14cb.png
Saygısızlık,Terbiyesizlik,Aşırı küfür ve argo kullananlar asla katılamaz.

lgqj7.png

p14wc.png

IP : ts.rebirthonline.org
(Odaya giriş yapmadan önce penceredeki "Nickname" kısmına nick ve isminizi belirtiniz!)

Not : Programı google arama motoruna yazarak indirebilirsiniz.
lgqj7.png

# FaceBook Sosyal Medya #

lgrqy.png

Sayfamız
(Desteğinizi Bekliyoruz!) :​
https://www.facebook.com/MarvelGuild7

Grubumuz
(Oyuncularımız İçin) :​
https://www.facebook.com/groups/563585813671556/

lgqj7.png

# Guildimizin Eski Videoları #

[video=youtube;1ABo7Ib9InA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1ABo7Ib9InA[/video]

- Marvel TV -

lgqj7.png

# Guilldimizin Geçmiş Serverlarda Oynamış Olduğu Kareler #

mcr7h.jpg

m8kkp.jpg

lgrjj.jpg

lgrju.jpg

lgrb3.jpg

lgrbf.jpg

bw3rg.jpg

lgrkc.jpg

bxb3p.jpg

lgqxr.jpg

Gördüğünüz üzere nicesini yapmış bulunmaktayız.
Sizde bu gördüğünüz videolar,resimler içinde yer almak bir katkıda bulunmak ve oyun zevkini almak istiyorsanız bize katılın...​

CopyRight
@ 2013​
Marvel

BlackStyle

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hoş geldiniz Hakan. :) Uzun soluklu olmasını temenni ederim.

Creddy'de işimiz vardı daha, bir arkadaş B grade silahını gösterecekti. :haha

-Hayırlı olsun inşallah.

Gelsneee Gelseneeee Ümit reyizzzz gelseneee Eziklerin buradaaaa yiyorsa karışssana :D

Başliyacağım da daha kuşgularım var oyuncu sayısı bakımından. Birde 9 aydır oynamiyorum yeniden başlarsam bırakması zorlaşır. :/

Ne adamsın ya :)
Benide yazarmısın Hakan bp'de sizlerle yer alamadım burada sizlerle oynamak istiyorum :)

Tabiki hoşgeldin , isimde belirtirsen iyi olur :)

​Ümit Reis Nerdesin!!

Konuyu baltalama !
Gelsneee Gelseneeee Ümit reyizzzz gelseneee Eziklerin buradaaaa yiyorsa karışssana :D

Konuyu baltalama !!!

bendemi gelsemki ya

Düşün,taşın karar ver :)

Ben foruma yeni başladım suan creddy de marvel guildinde oynuyorum ortam harika gerçekten suan böyle ortamı bulmak çok zor onların tavsiyesiyle buradan sbotta aldım güvenilir şekilde sizinle birlikteyim Marvel!! - Sweener / Ahmet

Hakan bende gelem mi :D

Sana kalmış muhammetcim , ben başlıyorum uzun bir aradan sonra :)

Ben foruma yeni başladım suan creddy de marvel guildinde oynuyorum ortam harika gerçekten suan böyle ortamı bulmak çok zor onların tavsiyesiyle buradan sbotta aldım güvenilir şekilde sizinle birlikteyim Marvel!! - Sweener / Ahmet

Teşekkürler , uzun zamandır yoktum grubta hoşgeldin.

Bana bak atarım şimdi ban ı botuda takarım peşine sen hesap altıkca bot banlar. Edebinle takıl.

Teşekkür ederim kahraman abi :shm:

Hayirli olsun. Gelmek istiyordum ama gelemiyecegim maalesef Furkan (KissBerry) yuzunden onu atarsaniz guilden ben gelirim.
Sinirlenme furkan bey:( belki gelirim hayirli olsun.

Geri