• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marvel - (Violent Online)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aranıza katılmaktan mutluluk duyarım. :D Nick: Comandante (Kadir)

Not: Ortamın samimi olduğunu anımsıyorum. O yüzden bu kararı verdim ^^

Son düzenleme:
hakan banada yeriniz varsa geliyim ^^ başlıyacağınızı bilmiyodum benim guild konusunu kapattırayım wizard açarım ben

Yer varsa bende aranizda olmak isterim İsmim Alp Nickim LoNeLy sabah 8 gece 1 e kadar online olabilirim

yazarmısınız benide OverLord=Fatih

Son düzenleme:
Kendileri kaşınıyor ben ne yapayım. Beni çağırmışlar ben de geldim.

Ahan da buraya yazıyorum, bu ezik guild içindeki ezik oyuncularla birlikte bu serverda da durmayacaklar. En fazla 2 haftalık ömürleri var.

Yeni bir server açılır açılmaz emek veren herkes yüzüstü bırakılacak ve oraya gidecekler.

Marvel 1, InPanic 2 bu guildlerin peşinde dolandığınız sürece sürünmeye mahkumsunuz :D

Burda konu silemezsin tabi :D

Beni tanımamışsın henüz... Diğer konuyu ben silmedim, konunun sahipleri ve yandaşları silinmesini istediler...

Bu arada bir konuyu silmek istersem 7 ceddi gelse de o konuyu silerim. Ücretli reklammış, tanıdıkmış, başbakanın oğluymuş falan hiç umrumda olmaz.

Kendileri kaşınıyor ben ne yapayım. Beni çağırmışlar ben de geldim.

Ahan da buraya yazıyorum, bu ezik guild içindeki ezik oyuncularla birlikte bu serverda da durmayacaklar. En fazla 2 haftalık ömürleri var.

Yeni bir server açılır açılmaz emek veren herkes yüzüstü bırakılacak ve oraya gidecekler.

Marvel 1, InPanic 2 bu guildlerin peşinde dolandığınız sürece sürünmeye mahkumsunuz :D

ThePerfect FTW! Yani :haha

Geri