• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bir türlü karar veremiyorum başlasammı başlamasammı diye iş fln var yine kararsızım.:D

Vazgeçtim başlamaktan oyunu indirirken hata fln veriyor başlamadan bırakıyım dedim :D

Logo için "MKA" adlı arkadaşımıza teşekkür ederiz.

mhpbk.png

bende baslamayı düsünüyorum arkadaslar oyun baya iyi gidiyor sanırım konuyu önce görseydim daha erken baslardım ama napalım biraz ezik geleceğiz arkanızdan :)

Beyler ben başladım şu an 30 lwl im sw de ki nick __KaRaiNCi__ guildde yer varsa alırsanız sevinirim.

Merhaba , ben ozan.Uzun bir süredir devamlılıgı olmasada silkroad oynadım.Yaşım 17 , izmirde oturuyorum.Ftw bilgim var sayılır.. Bu aralar pvpsro oynuyordum fakat güvenemedigim için isroya dönmek istedim.Bayadır silkroad oynamadıgım için durumunu bilmiyordum.Bu yüzden forumlardan araştırdım , isronun durumunun vasat oldugunu anladım ve indirme zahmetine bile girmedim.Rsro oynıyayım dedim ve suan indirdim 10lv oldum(-.-).Oyunda anlamadıgım birçok nokta var , adamlar resmen farklı bir oyun yaratmış.Bu yüzden guildinize girmek istiyorum.Yer yok ise yan guild veya birinin academyside olur.Yeterki cevapsız sorular cevaplansın(bu ne be)..

Oyun nickim ; Lazkizi

oyuna başladım guilde alırmısınız.

Guild sıralamasındaki arkadaşlara PM atınız.
bende baslamayı düsünüyorum arkadaslar oyun baya iyi gidiyor sanırım konuyu önce görseydim daha erken baslardım ama napalım biraz ezik geleceğiz arkanızdan :)

Kısa zamanda yetişirsin çok zor değil :)

Beyler ben başladım şu an 30 lwl im sw de ki nick __KaRaiNCi__ guildde yer varsa alırsanız sevinirim.

Yerimiz var evet , guild sıralamasından PM atabilirsin.

Merhaba , ben ozan.Uzun bir süredir devamlılıgı olmasada silkroad oynadım.Yaşım 17 , izmirde oturuyorum.Ftw bilgim var sayılır.. Bu aralar pvpsro oynuyordum fakat güvenemedigim için isroya dönmek istedim.Bayadır silkroad oynamadıgım için durumunu bilmiyordum.Bu yüzden forumlardan araştırdım , isronun durumunun vasat oldugunu anladım ve indirme zahmetine bile girmedim.Rsro oynıyayım dedim ve suan indirdim 10lv oldum(-.-).Oyunda anlamadıgım birçok nokta var , adamlar resmen farklı bir oyun yaratmış.Bu yüzden guildinize girmek istiyorum.Yer yok ise yan guild veya birinin academyside olur.Yeterki cevapsız sorular cevaplansın(bu ne be)..

Oyun nickim ; Lazkizi

Merhaba ozan , konu içinde verdiğim konu linklerinden bilgi edinebilirsin oyun gayet zevkli.

Merak etmeyin arkadaşlar kasılmak o kadar zor değil.5 günde 60 level char yaptım.1.5 günde 31 levellik charı 50 level yaptım...

beni de eklesene oyundaki nick KissOfLife 30 lvl olcam la ama bot almak şart :D

Geri