• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R l Toplanıyoruz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dün açtım hesabı elimde olmayan sebeplerden dolayı bilgisayar arıza yaptı ve anında guildden men edilmişim. :crw:

5-10 dakikaya giriyorum ben de, her ne kadar sınav haftası olsa da yavaştan yavaştan takılayım ben de. :D PvPler sıkmaya başladı artık.

Cezam bitince geliyorum RealMarvel güzel bir guild sahibi ile tanıstım union olabiliriz isterseniz.

Bandit kalesi sahibi AKINCILAR guildi masteri :)

Gelin gelin buyrun :)

Güncel liste :

icon_tik.gif
ZACA
icon_tik.gif
Saint
icon_tik.gif
FireLeader_
icon_tik.gif
ByKuzgun
icon_tik.gif
KissBerry
icon_tik.gif
PublicAgent
icon_tik.gif
Captain Meta
icon_tik.gif
OrioN
icon_tik.gif
BlackStyle
icon_tik.gif
Terk-i Diyar
icon_tik.gif
Pr0Player
icon_tik.gif
semihakk
icon_tik.gif
downloadmaker
icon_tik.gif
HoldOnGhost
icon_tik.gif
Crazylove
icon_tik.gif
silkroadosur
icon_tik.gif
ByMacho
icon_tik.gif
JuckyJooker
icon_tik.gif
Skrillex
icon_tik.gif
-SerialKiller-

ben de varım ama gerçekten tera ya baktım güzele benziyor illa sro derseniz gene gelirim de hani başka zevklerede bakmak lazım aslında :)

Guildimiz 2 level olmustur level sınırı yüzünde alamadıgımız arkadaşlar gelebilirler yakın zaman da 3 level yapacagız 4 ve 5 arka arkaya yapılacaktır.

abi nasıl kascaksınız şimdi 0dan lvl item sp ölüm gibi gelir insana Allah yardımcınız olsun :D

Geri