• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar 5 senelik Silkroad tecrübem var. Silkroad R yi denemek istiyorum eğer hala guildiniz aktif ise katılmak isterim

Ben de başladım Thebes Server'ındayım bu serverda mısınız yardımcı olur musunuz guild arıyorum?

Dostum 3 sene olmuş konuyu hortlatmışsın :'(

Dostum benim bir problemim var çarım bug da kaldır sanırım. Çara giriyorum girdiğim gibi oyundan atıyor dc felan vermeden direkt masa üstüne atıyor. Daha detaylı bir şekilde konu açtım fakat daha onaylanmadı sen biliyor musun bi yolunu?

isro zamanlarından sonra oyundan en çok zevk aldığım zamanlardı.Guild kurulur kurulmaz 50 kişi olmuştu ve çok canlıydı.Geceden sabaha kadar muhabbet bitmezdi.+9 basınca herkes tebrik etmişti :D çok güzel zamanlardı ve uzun süre maxigame ailesi olarak oynadık .Her şey için sağolun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
isro zamanlarından sonra oyundan en çok zevk aldığım zamanlardı.Guild kurulur kurulmaz 50 kişi olmuştu ve çok canlıydı.Geceden sabaha kadar muhabbet bitmezdi.+9 basınca herkes tebrik etmişti :D çok güzel zamanlardı ve uzun süre maxigame ailesi olarak oynadık .Her şey için sağolun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mazi hep aklımızda dostum, bende o zamanları hatırlar ve özlerim. Deli gibi server değiştirmemize rağmen (her gün yeni sw açılıyordu malum) her başladığımız serverda 50/50 oluyorduk. Hızlı zamanlarımızdı şimdi herkes sağda solda toplama guildlerde dolu. :)

Mazi hep aklımızda dostum, bende o zamanları hatırlar ve özlerim. Deli gibi server değiştirmemize rağmen (her gün yeni sw açılıyordu malum) her başladığımız serverda 50/50 oluyorduk. Hızlı zamanlarımızdı şimdi herkes sağda solda toplama guildlerde dolu. :)

Öyle deme ya biz forumdan 2 kişiyiz ama hala ismimiz devam ediyor. Bi şeklimiz var :D değil mi kerimciğim :D [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION]

Geri