• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Başlayacaklara [Oyun Farkları]

Arkadaşlar forgetten world e nasıl gidebilirim yardım eder misiniz? Dimension pill çıkmıyor bana

Biz oynarken satılıyordu hotan stallda 50 100kya.

Oyunda gold kazanma sistemi yok ki 46 level oldum hala 0 gold. Şimdi de karaktere giriyorum oyuna giremiyorum 'Sunucuyla bağlantı kesildi' diyor.

----------

''Sunucuya bağlanamadı (S1035) diyor

Oyunda gold kazanma sistemi yok ki 46 level oldum hala 0 gold. Şimdi de karaktere giriyorum oyuna giremiyorum 'Sunucuyla bağlantı kesildi' diyor.

----------

''Sunucuya bağlanamadı (S1035) diyor

Yanlış hatırlamıyorsam belli bir levele kadar golda ihtiyacın yok alışveriş tokenle yapıyorsun o yüzden oyun görevlere dayalı , 70 80 den sonrada 10 15 liralık silk alıp golda dönüştürebilirsin 100 küsür levele kadar yeterli olur sana.

Yanlış hatırlamıyorsam belli bir levele kadar golda ihtiyacın yok alışveriş tokenle yapıyorsun o yüzden oyun görevlere dayalı , 70 80 den sonrada 10 15 liralık silk alıp golda dönüştürebilirsin 100 küsür levele kadar yeterli olur sana.

Teşekkürler birde benim bu mp bar'ın altında sarı bar var ya exp alınacak süreyi gösteriyor.Benim o 0 dakika yazıyor ne exp geliyor ne görev yapılıyor ne item düşüyor oyun böyle mi ya resmen oyundan çık diyor.

Teşekkürler birde benim bu mp bar'ın altında sarı bar var ya exp alınacak süreyi gösteriyor.Benim o 0 dakika yazıyor ne exp geliyor ne görev yapılıyor ne item düşüyor oyun böyle mi ya resmen oyundan çık diyor.
Sarj sistemi , o doldukdan sonra exp alamazsın saat 5 veya 6 da sıfırlanıyor.

Sarj sistemi , o doldukdan sonra exp alamazsın saat 5 veya 6 da sıfırlanıyor.

Ben uyuyakaldım sabah 6 yı geçti tam o sırada bitmiş şarj olayı. Çar da dc yediğinden 6 saat bırakamadım.Sıfırlanacağı zaman nerede gösteriliyor peki bilginiz var mı?

Ben uyuyakaldım sabah 6 yı geçti tam o sırada bitmiş şarj olayı. Çar da dc yediğinden 6 saat bırakamadım.Sıfırlanacağı zaman nerede gösteriliyor peki bilginiz var mı?

Akşam 6 da sıfırlanıyordu ama saat farkı olabilir 1 saat ileri ya da 1 saat geri. Eğer premiumu açtıysan yanlış hatırlamıyorsam sarj bittiğinde exp alabiliyordun

5 yıllık aradan sonra bende başladım thebesde :) Herşey güzel şarj sistemi çok kötü ve %1000 exp scroller sp vermiyor :) Bu yüzden 300 m gold satın aldım birsürü faded bead satın aldım 85 k sp var şimdi. dün başlamıştım 38 lvl şarj gelsin 50-60 olurum herhalde. isro'nun sunucular deniz aşırı taiwanda bu yüzden yaklaşık 600 ms uydu bağlantısı gecikmesi oluyor. Aşırı lag ve sadece bize özel lag :D R sro nun ingiltere sanırım bu yüzden lag seviyesi bazen 70 ms kadar düşüyor oynanabilir ve her noktası kalite kokuyor ben sevdim.

_Will_i_am_

Bende şu an indiriyorum ch full str blade açıcam yada str bow açıp 110da silkle skill sıfırlıyacam hangisiniz önerirsiniz=?

eline sağlık güzel konu olmuş benim merak ettiğim oyunu türkçe yapabiliyor muyuz ? birde aylık ücretli falan denmişti ama ?

swdhc.png

Oyuna başlayacakların aklında soru işaretli kalmaması amaçlı bilgilendirici bir konudur hediyeler,oyun durumu,sistemi hakkında genel bir bilgilendirmedir oyunu beğenip oynamak isterseniz guild linkimiz.

Guild Link: https://www.maxigamerz.com/f660/silkroad-r-toplaniyoruz-marvel-211259/

Oyunda sarj sistemi bulunur peki nedir bu sarj sistemi? Öncelikle sarj saat 18:00'da fullenir ve oyunda olduğunuz her süre sarj işler oyunda olmadığınız her sarj saati ertesi güne belirli bir kısmı devreder.
Sarı sarj: Günde 8 saat %100(tam olarak) exp alırsınız.(18:00~02:00)
Kırmızı sarj: Sarı sarj bittikten sonra gelir 4 saat normalin %50 altında exp alırsınız.(02:00~06:00)
Gri Sarj: Kırmızı sarj'dan sonra gelir ve exp alamazsınız görev yapamazsınız item ve gold düşmez.
Oyunda toplam 12 saat kasabilirsiniz fakat Premium açık ise exp ticket süresince %100 olarak exp alabilirsiniz.
Daha fazla kasmak istiyorum onun içinde şöyle bir sistem mevcut sarj komple bittiğinde sabah 06:00'da oyunda online olup 12:00'a kadar oyunda bırakır iseniz birşey yapmanıza gerek yok isterse köşede otursun isterse stall kursun 06:00~12:00 aralarında 6 saat online olduğu için 12:00'dan sonra 5 saat %100 sarj gelir tekrar 1 saat ise %50 zaten bittiğinde sarj resetleniyor yani bu özellikle beraber toplamda 18 saat kasabilirsiniz.
13 saat girmezseniz %50 daha fazla exp veren 15 dakikalık batarya açılır.

ln477.png

Oyunun akışı hakkında oyun İSRO'dan farklı olarak başlangıçta bazı itemler vermektedir;

28 Günlük 1 Adet Premium PLUS
28 Günlük 1 Adet Grap Pet
7 Günlük 1 Adet B Grade Devil Sprit
50 Adet Reverse Scroll
50 Adet Instant Scroll
50 Adet Token Return Scroll

50 Adet %100 Speed Scroll

ln41f.png

Oyun expleri İSRO ile aynı olmakta ancak premium büyük kolaylık sağlamakta.
Oyunda 1-70 arası gold,item düşmemektedir gerekli tüm itemleri 1-70 'SOS' olarak npc'den ücretsiz alabilirsiniz.Dilersenizde 1 - 70 arası Moon -Sun itemleri token karşılıgı NPC'den alabilirsiniz.

ln4wv.png

Potlar npc'de ücretsizdir pot sevileri şöyle belirlenir.

1 - 20 Level [Small]
20 - 30
[Medium]
30 - 40
[Large]
40 - 50
[Large]
50 - 70
[X-Large]

ln4fh.png

Oyunda yerden 1 - 70 arası Lv 'Token' adı verilen her townda farklı olan bir item düşmekte coin tarzı bu token ile özel NPC'den 1 - 70Lv Moon - Sun itemleri alabilirsiniz veya çeşitli Vigor,Horse tarzı şeyler.

ln4vr.png

Oyunda sadece başlangıçta değil ilerleyen leveller'de bazı itemler verilmekte;

Lv 10 20% Damage Increasing/Absorption Scroll x5
Lv 20 60% Resurrection Scroll x5
Lv 30 Skill EXP Booster (%100) 1 saat x5
Lv 40 EXP Booster (%100) 1 saat x5
Lv 50 Scroll of Stat restore (Lv 1-100) x1
Lv 60 EXP Booster (%100) 2 saat x5
Lv 70 Inventory Extension Item x1
Lv 80 Premium Gold Time Plus x1
Lv 90 %100 Resurrection Scroll x5 / EXP Booster (100%) 2 saat x5 / Stat Recall x1
Lv 100
Scroll of Stat restore (Lv 1-100) x1

Yine oyunda eklenmiş bir özellik olarak yeni bir Quest sistemi bulunmakta 'Karakol' sistemi değişik ve çok çok fazla exp veren görevler bulunmakta tabiki yine 1 - 70 arası görevler yapmanızı şiddetle tavsiye ederim yeri geliyor 50 exp veren görevler oluyor.

ln44k.png

FGW sistemi yine yeni eklenmiş bir 'Faded Bead' bunlar Forgetten World'de her uniqueden 4 tane çıkmakta ve kullanıldığında rastgele bir SP vermektedir en az 200 olmak üzere 200k'ya kadar vermekte(Tek seferde 10K kastım) çokta kolay koleksiyon kitabı çıkmakta ben seriyi tamamladım 3-5 gidişte.

ln42d.png

CTF ve battle arena dolu dolu geçmekte gelen expi saymıyorum bile.Free taxi fazlasıyla mevcut Ong,Penon,Karra olarak.
Aklınızda takılan soru olursa sorabilirsiniz.

Reis ben oyuna yeni başladım da kendime Türk guildi arıyorum. Sürekli online'ım dün başladım ve şuanda 40 lvl'im. Yardımcı olur musunuz?

Hort, arkadaşlar artık bu söylenenler verilmiyor 20,30,40,50,60,70 levellerde 2 adet %1000(bin) sp 1 adet %1000 (bin) exp scroll veriliyor. Daha 80 yapamadım charı yapınca 80 de ne verdiğini yazarım :D

Ayrıca bu başlangıçtaki Pre de yok. Ve 50 şer tane olan scrollarda 10 ar taneye düşmüş.

Bu rehberden sonra nedense silkroad-R'ye başlayasım geldi zaten private ler sıkmıştı güzel rehber olmuş eline sağlık

Geri