• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Başlayacaklara [Oyun Farkları]

Bende 6 yıl aradan sonra tekrardan başladım oyuna şuan 72 levelim fakat merak ettiğim şey oyun bize " stat recall " veriyor mu herhangi bir level de. str glavie açtım fakat nuker a geçmeyi düşünüyorum başka hesaplar kasmak için.

Öncellikle Selamun Aleyküm Biz bu oyunu yıllarımızı verdik okuldan kaçıyorduk sro oynayabilmek için bu oyunu amerikalılar *** etti eskiden pvp alanı jangandı adım atacak yer yoktu oynadık geçti oyle boyle geçen yılda diğer yılda oynadık sronun verdıgı zevkı hıc bır oyundan almadım bugune kadar pişman değilim emek harcadım helal hoş olsun şimdide başlamak istiyorum charlarım var 115 105 120 lik ama suan serverlara gırmıyor Bende Dedim Silkroad r ye başlıyım diyorum değermi o eskı gunlerın zevkını verırmı tekrardan...

Son düzenleme:
Öncellikle Selamun Aleyküm Biz bu oyunu yıllarımızı verdik okuldan kaçıyorduk sro oynayabilmek için bu oyunu amerikalılar *** etti eskiden pvp alanı jangandı adım atacak yer yoktu oynadık geçti oyle boyle geçen yılda diğer yılda oynadık sronun verdıgı zevkı hıc bır oyundan almadım bugune kadar pişman değilim emek harcadım helal hoş olsun şimdide başlamak istiyorum charlarım var 115 105 120 lik ama suan serverlara gırmıyor Bende Dedim Silkroad r ye başlıyım diyorum değermi o eskı gunlerın zevkını verırmı tekrardan...

walla kardeşim biz silkroad-R deyiz gayet zevk alıyoruz oyundan [MENTION=257735]Raye[/MENTION]s

Rayes ne ya kerim. Ayrıca botu yenile. Kardeş char satarız sen yeterki katıl bize [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION]

Son düzenleme:
O eski tadı hiçbirzaman vermez ama bende bu yaz başladım eskisi kadar olmasada zevkliydi . Ayrıca Cihan abi ve Kerim abide yardımcı oluyorlar sağolsunlar . Ben sınavlar nedeniyle bıraktım ama yazın tekrar başlayacağım . Private server oynamaktan iyidir . Çünkü başlıyorsun kapanıyor veya beğenmiyorsun veya başka bir sebep her neyse bi türlü tutunamıyorsun ama Silkroad-r 'ye tutunabilirsin .

O eski tadı hiçbirzaman vermez ama bende bu yaz başladım eskisi kadar olmasada zevkliydi . Ayrıca Cihan abi ve Kerim abide yardımcı oluyorlar sağolsunlar . Ben sınavlar nedeniyle bıraktım ama yazın tekrar başlayacağım . Private server oynamaktan iyidir . Çünkü başlıyorsun kapanıyor veya beğenmiyorsun veya başka bir sebep her neyse bi türlü tutunamıyorsun ama Silkroad-r 'ye tutunabilirsin .

Her zaman bekleriz koç.

Geri