• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marvel - (Violent Online)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba admin
seni bu kadar sinirlendiren şey nedir ? senin bir serverin varsa serverinle uğraşabilirsin buraya gelip insanları ve konuyu niye baltalıyorsun ? sorun varsa düzgünce söyliyebilirsin Inpanic gibi konuyada yorum atmışşın sürekli küfür ve birilerine laf sokma içerisinizdesiniz yani nedir ? böyle server açtık diye şimdi biz mi suçluyuz ? insanlar istediği servere geçebilir veya orada kalır yani onlara kalmış birşeyi siz niye savunuyorsunuz ? onlar cümle kurmasını bilmiyor mu? admin olarak biraz daha düzgün konuşun bence :)

Merhaba admin
seni bu kadar sinirlendiren şey nedir ? senin bir serverin varsa serverinle uğraşabilirsin buraya gelip insanları ve konuyu niye baltalıyorsun ? sorun varsa düzgünce söyliyebilirsin Inpanic gibi konuyada yorum atmışşın sürekli küfür ve birilerine laf sokma içerisinizdesiniz yani nedir ? böyle server açtık diye şimdi biz mi suçluyuz ? insanlar istediği servere geçebilir veya orada kalır yani onlara kalmış birşeyi siz niye savunuyorsunuz ? onlar cümle kurmasını bilmiyor mu? admin olarak biraz daha düzgün konuşun bence :)

Sizi alakadar etmeyen şeylere burnunuzu sokmayın. İstediğim konuya girer istediğim yorumu yaparım. Nasıl davranmam veya konuşmam gerektiğini bana kimse öğretemez.

Merhaba admin

Evet bu konunun avukatı geldiğine göre..

Bende Ümit' in avukatıyım, şimdi şöyle bizde bıraktık Black Pearl'i bizde beğenmedik bazı şeylerini ben her defasında dedim, arkadaşlarımda şahit tamam haklısınız ama son bir şans verelim son bir şans biz ekip olarak tüm server'larında bulunduk her defasında ben ısrar ettim ama herkes giderse bende gitmek zorundayım ekip oyunu oynuyoruz. Ama giderken oraya buraya konu açıp kötülemedik, milletin konusuna girip biz buraya geçtik yazmadık. Ümit' in anlatmak istediği bu adam diyor ki benim server'ımda oynayın, oynamayın. Ben size zorla oynayın demiyorum, ama oynayanları da zan altında bırakmayın yok oyun böyle şöyle demeyin. Bunu anlamayan varsa harbiden ot kafalıdır.

Deepblue bazı konularda haklı, bir serveri oynayıp oynamaman kendi seçimin. Hatta serveri beğenmemişte olabilirsin ama gidip diğer oyunculara kötü server gibi şeyler söyleyince oyuncuların aklına ister istemez oynamamak geliyor, rekabet yapılacaksa adam gibi yapılmalı, gidip diğer oyunu kötülemekle işin içinden çıkılmaz.

Bakın ben bir eleştiri yapmak istiyorum, Marvel'e gırdım bp de atlantıs te ama rahat edemedım cunku sız cok yakınsınız yanı ayak uyduramıyor ınsan herkes samimi arkadas ama dısarıdan gelen ıle o kadar degıl. Herkese kolay gelsın :)

cihan :) teşekkürler. Oyuna başlarsanız haber edin bana sanayideyim aksamları bakabılıyorum oda uzun soluklu olmuyor. Marvel guıldıne tekrar gelmek isterim sende oradaysan. Tekrar teşekkurler kolay gelsın.

Son düzenleme:
BP İnfinityi uzun süre oynamıştık gerçekten çok kaliteli bir serverdi piyasa bakımından da çok zengin ve doluydu. Ama daha sonraları Warriorumla pvp yaparken silah değiştirirken bile 5 10 saniye bekler hale geldik daha sonra bu herkesi oyundan soğuttu ve başka servere yönlendirdi.

Creddy PVP 2 ye başladık ondada rollback oldu kısmetse Violente başlayacam inşallah uzun ömürlü bir server olur.

Creddy PVP 2 BETA wizardımı bugün itibariyle dağıttım :)

Bakın ben bir eleştiri yapmak istiyorum, Marvel'e gırdım bp de atlantıs te ama rahat edemedım cunku sız cok yakınsınız yanı ayak uyduramıyor ınsan herkes samimi arkadas ama dısarıdan gelen ıle o kadar degıl. Herkese kolay gelsın :)

bizimle tsye gel muhabbet et tanışalım bak nasıl çok yakın oluyoruz gör :D

Sizi alakadar etmeyen şeylere burnunuzu sokmayın. İstediğim konuya girer istediğim yorumu yaparım. Nasıl davranmam veya konuşmam gerektiğini bana kimse öğretemez.

Ümit abi sana saygım sonsuz ve hala öyle ama bence biraz olayları büyütüyorsun herkesin dediğine kulak asıyorsun biraz gözardı et eminimki herkesin burda sana saygısı var BP serverlerine emek harcadığını da biliyorlar. Emekler boşa gidince türk halkı sinirlenir ağzına geleni söyler ama kimse bilmez eneden böyle olduğunu neden kapandığını kimse sorgulamaz. Bende sitem ettim yalan değil emeğim boşa gitti ama burda gelip laf yapmadım . Sitem edenlerde haklı aslında ama fazla büyülttüler. Kimse yalakalık olarak algılamasın olaylar aşırı büyüdü bu yüzden açıklama yaptım.

eski ts mize geri döndük ip --> 188.132.242.71 en aşağılarda odamız.

Geri