• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şu benim sbot sarj bitince town a geliyor bekliyor buraya kadar normal.
Normal olmayan sarj dolunca başlamıyor neden ? Bilen acil söylesin 10 gündür haybedeb şarj bedavaya gitti.
En az 7 lvl güme gitti.

Ya gerçi yapmışsındır da. Extra / Proxy kısmında " Autostart bot if recharge bar changes from grey to yellow " diye bişey var. Onu onayladığından emin ol :)

Ya gerçi yapmışsındır da. Extra / Proxy kısmında " Autostart bot if recharge bar changes from grey to yellow " diye bişey var. Onu onayladığından emin ol :)

Valla R 'de ilk defa kullanıyorum sbot u işaretli değilmiş. Büyük dertten kurtardın.
Emre gençler ayarlı olmayan ayarlasın.

Üşenmede bana bir ss at bakayım. Bende o ayar yok.

adsz2bh.png

Şu benim sbot sarj bitince town a geliyor bekliyor buraya kadar normal.
Normal olmayan sarj dolunca başlamıyor neden ? Bilen acil söylesin 10 gündür haybedeb şarj bedavaya gitti.
En az 7 lvl güme gitti.
orda extrada 2 kutucuk var autostart when bar grey to yellow mu ne yazıyor onu işaretleyince gri olunca towna döner sarı olunca otomatik startlar tamamiyle otomatik olur herşey bakıp durmanızı gerektirmez

Ben Sasora 86 glavier ve 80 nukerım satılıktır alana hediye olarak 76 wiz vericem. biri alana kadar charlarım kasılamya devam edilicektir glavierin 10dgre moonu hazır. guilde son 4kişilik yer vardır.

Ben Sasora 86 glavier ve 80 nukerım satılıktır alana hediye olarak 76 wiz vericem. biri alana kadar charlarım kasılamya devam edilicektir glavierin 10dgre moonu hazır. guilde son 4kişilik yer vardır.

Ne charı satması ya bırakan falan yok oyunu herkes burda .

Beyler noluyor ya tam yükseldik +80 olmaya falan başladık oyunun zevki şimdi çıkacak siz bırakıyorsunuz

Geri