• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
üşenmedim yazdım kafam karıştı diyorsunuz ya :D abi açık ve net çarın oyunda dursun şarjın bitiminden 2 dk önce bas plusu 24 saat kasılıyorsun isro gibi ;) zaten plus kıymetli o yüzden magic lamp ta var sadece. En son öyleydi şimdi nasıl bilmiyorum. Oyunda bir sürü plus veriyor zaten eventlerden booster veriyor şarj sorunu yok bence R de artık kafasını kullanana

Ohh bea şimdi anladım :D

oyunda free taxi falan var mı ben şimdi yeni başlıyacam kasılma imkanları var mı

1-70 Arası gold çıkmadıgı için fgwden düşen sp itemini stala koyup satabiliyoruz arkadaşlar ve sattıgımız itemle taxilere girebiliriz. şahsen ben 10tane fadedi 7,5m e satamadım 2gündür :D

1-70 Arası gold çıkmadıgı için fgwden düşen sp itemini stala koyup satabiliyoruz arkadaşlar ve sattıgımız itemle taxilere girebiliriz. şahsen ben 10tane fadedi 7,5m e satamadım 2gündür :D
4 tane char yapacan aslında 42 lv gidecen full 5mden sat :D tek char zor oluyormu fgw düşük levelken?

oyunda free taxi falan var mı ben şimdi yeni başlıyacam kasılma imkanları var mı

free taxiler var ong-peno çok aradada free niya veya free wing birde jangan cave de ptler çok 77 -78 oldunmu gerisi gelir yani önemli olan 52 - 78 arası kasılmak her zaman oyunu takip ederseniz çok rahatlıkla tüm free taxilere girersiniz

Emre baktımda magic Lamp ile ilgili rehber yok bölümde.
Bi araştırında düzgün bir rehber olsun elimizde.

chine char için örn;fire cold light + heuksal yani 4 build açabiliyoruz diye duydum doğrumu?

1-)Sbot alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım.
2-)Alırsam ne türlü yararları olucak ? (iSro oynamayalı ve Sbot kullanmayalı baya zaman geçti)
3-)Avantajlarım ve Dezavantajlarım olucak mı?
4-)Bana biraz ayrıntılı açıklama yapabilicek olan varmı ? :D

+

Oyunda neler yapmalıyım ? Hangi buildi açsam daha iyi olur ?

1-)Sbot alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım.
2-)Alırsam ne türlü yararları olucak ? (iSro oynamayalı ve Sbot kullanmayalı baya zaman geçti)
3-)Avantajlarım ve Dezavantajlarım olucak mı?
4-)Bana biraz ayrıntılı açıklama yapabilicek olan varmı ? :D

+

Oyunda neler yapmalıyım ? Hangi buildi açsam daha iyi olur ?

1-Bence almalısın.
2-Auto Login.Auto Pt.Auto Görev alma falan şarj bitince dur başlayınca devam et özelliği falan yani basında durmana gerek yok kontrol etmene bile gerek yok avantajları bunlardır.
3-Avantajların olucak yukarda belirttim.

Diğer soruna geleyim ben wizz cleric açtım ilerki levellerde pt ye girebilmek için ama sana Bow veya Nuker öneririm seri olarak cok rahat kasıyorlar bende kendime bir nuker kasacam ilerde.

yazın sro oynamayı düşünenler private falan gitmesin hiç maxigame elit ekibi var Thebeste. Server isro gibi çok uçuk değil ve kasılması o kadar da zor değil gereken ex %50 daha az lvl atlamak için isroya oranla. Başlayın thebese alın hotanı :D

Geri