• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İndirdim başlıcam artık ama benim için sıkıntılı olan durum 0-52 level arası. Gerçekten çok sıkıcı. Umarım denildiği kadar kolay level atlanıyordur

Guild için kime pm atıcam 33 oldum : )

Başlangıç : )

oTLjc.jpg

S.a beyler bizde mahalleden 2 3 kişiyle başlamayı düşünüyoruz da biraz araştırdım isro ya göre kasmak daha kolaymış hatta joymax pvp si olarak geçiyor Silkroad - R bu ne kadar doğrudur bilgilendirirseniz sevinirim.
Şimdiden eşekkürler.

S.a beyler bizde mahalleden 2 3 kişiyle başlamayı düşünüyoruz da biraz araştırdım isro ya göre kasmak daha kolaymış hatta joymax pvp si olarak geçiyor Silkroad - R bu ne kadar doğrudur bilgilendirirseniz sevinirim.
Şimdiden eşekkürler.

Konu içindeki rehberi okursanız bilgi sahibi olursunuz :)

Bende server kurtarılamayınca başladım bakalım neler olacak :)

mbrp3.jpg

Başlamayayım en iyisi ya uğraşamam kasması zor.

Son düzenleme:

sen bilirsin :)

----------

öğlen saat 12:00 - 13:00 arasında şarj yenilerniyor nasıl birşey anlamadım ama 2 gündür yenilendi 2 chardada.
abi siz onu daha bilmiyormusunuz :S normalde akşam 6 da yenileniyor mesela şarj sabah 6 da biter hiç oyundan çıkmazsan full kasarsan. Aynı şekil şarj bittikten sonra sbot ayarı var towna çekiyor çarı orda bekliyor tam 6 saat sonra tekrar yenileniyor şarj. Sarı olana kadar bekliyor ve tekrar başlıyor kasmaya. Kısaca çar oyunda kalırsa günün 18 saati şarjlı kasabiliyorsun o aradaki 6 saat boşluğun olduğu zamanda plusu açıyordum ben 5 saat şehre gel gitle 24 saat aralıksız kasıyor oluyordum :D daha doğrusu bu çok bilinen birşey sizin bunu farketmeniz gerekirdi

----------

sadece şarj 6 saat sonra geldi diyelim. Geldikten sonra dc yersen gitme ihtimali var 1 saat gri kalıyor o zaman

Son düzenleme:
sro r rehberi yapanlar bunu da eklesinler bari oraya :D bak dostum sarı ve kırmızı şarj 12 saat sürüyor hani akşam 6 da geldiğinde sabah 6 da bitiyor mesela. Sbotun ayarı var gri olunca towna dönsün diye. Orda şehirde bekler çar öğlen 12 gibi geri sarı şarj geliyor ( toplamda 12 saat kırmızı ve sarı şarjın bitiminden 6 saat sonra ve buna dc yediğinde gir çık sürelerini de ekle 6 saat 15 dakika 30 dakika sonra) bunun tek şartı var çar oyunda duracak bi köşede beklet bot geri sarı olunca startlıyor zaten günün 18 saati kasabiliyorsun bu yöntemle. İşte anlatmak istediğim mesela sabah 06:00 da şarjın bitiyor 05:58 de aç plusu bot hiç durmasın 5 saat plusu kassın towna 1-2 kere gidiyor pot için falan plus o zamanlarda dakika saymadığı için 5 saat 5 buçuk saat daha kasarsın plus bitimine sarı şarjın tekrar dolmuş olur zaten anladınızmı ;) 24 saat kasabilirsin yani R de plusu şarj bitim zamanına basarsan ve öğlen şarjın geldiğinde çar dc yerse bazen o 6 saat sonra gelen şarj geri gidiyor 1 saat sonra geri geliyor.

Geri