• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marvel # zSilkroad (Yeniden)

Hakan bizim guildde zaten :D Private oyunlarda nedense hiç bir birlik olmuyor beraber neith,isis party falan kurulmuyor 8/8 sabit şekilde herkes bota koyup gidiyor. Eğer böyle bir birliktelik varsa gelebilirim bende Hakan(BlakStayle)

Hakan bizim guildde zaten :D Private oyunlarda nedense hiç bir birlik olmuyor beraber neith,isis party falan kurulmuyor 8/8 sabit şekilde herkes bota koyup gidiyor. Eğer böyle bir birliktelik varsa gelebilirim bende Hakan(BlakStayle)
Biz ekip olarak çalışırız çogunluk her akşam garanti bir etkinlik yaparız(Örn:PvP,Job War,vs.). Ve full team speak dayız :)

Salih sanki hiç guildde oynamamış gibi konuştun , kaç kere Neith,Isis,Anubis kestik hatırlamıyorsun herhalde..

bu serverda yukarıdaki videonun daha güzellerini çekicez inş.

Demon Titan'da kasılıyoruz..

jcd6y.jpg

1-2 gün içinde başlamayı düşünüyorum, bana yer var mı ? :)

6 aydır oynamıyorum nasıl olacak bilmem :D

Merhabalar, guildinize gelmek istiyorumda yer varmı acaba ?

Masteriniz çok eğlenceli ve muhabbeti hoş birisi kıymetini bilin.Bu guilde girdiğinize pişman olmazsınız.

Başarılar :)

Geri