• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame League of Legends Oyuncu Listesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
eyt yeter uleyn runes nasıl alıyok :D

storeden alıyorsun. championları aldığın yerden. runes sekmesi var. ama bu levellerde almanı önermem. 1lwlde tier 1 runeler, 10 lwlde tier 2, 20 lwl de tier 3 runeler geliyor. yani 20 lwl olmadan boşuna masraf etme :D bide keşke soru ve sorunlara yazsaydın :D

Summoner Adı: WoizzZ Summoner Leveli:30 Favori Karakteri:Hepsini oynatabildiğim için hepsi :) Oynadığı Sunucu:U.S.A

#Not : 1.5 seneye yaklaşık bir zamandır oyniyorum ^^

Bende bütün karakterleri oynatabiliyorum. Ozaman hepsi favorim!? Peki "oynatabildiklerinin" hepsini iyi oynuyor musun? 78 championu da?

czkomboo amerşka server ındayım

ama bi sorunum var suan 2 pc dede oyuna giremiyorum play tuşu açılmıyor league of legend is up to date diyor ve play tuşuna basamıyorum lütfen yardım edin

ben 30 oldum bu arada:) icedive53

eudaki herkes ekleyebilir, nordic-eastteyim(en azından şimdilik)

Son düzenleme:
Nick:FaTaLHeRe
SW N.A
Level:25
Favorim:Shadow Evelynn ve Karthus^^

Summoner Adı: TheLastHawk
Summoner Leveli:30
Favori Karakteri:Nocturne
Oynadığı Sunucu: Eu

Summoner Adı: xkaganx
Summoner Leveli: 30
Favori Karakteri: Renekton