• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame League of Legends Oyuncu Listesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summoner Adı: XenoLeS
Summoner Leveli: 30
Favori Karakteri: Akali :)
Oynadığı Sunucu: Eu Nordic East

Summoner Adı: ByRec
Summoner Leveli: 23
Favori Karakteri: Akali - MordeKaiser

Genel olarak her heroyu az çok biliyorum ama en iyi akali ve morde yi kullanıyorum :)

Summoner Adı: ByRec
Summoner Leveli: 23
Favori Karakteri: Akali - MordeKaiser

Genel olarak her heroyu az çok biliyorum ama en iyi akali ve morde yi kullanıyorum :)

Mordekaiseri bende kullanmak istiyorum free championlara gelsin deniyicem sanırsam 3k dı fiyatı free champ da çıkınca iyi oynarsam alcam çok nefis bi hero ya benziyor pantheonda aynı şekilde

bidee sen 30 lvl değil miydin?

kanka blitzi iyi oynamaya başladım ama blitz de jax gibi itemleri almadan çok ezik oluyor champion itemleri alınca tamamlanıyor.

En başta Eziliyom o yüzden :D

----------

Ahahhhahahhaa :D zaa

di-J7OO.png

AAh buda bugün bizim takım arkadaşlarımızın kötülüğünden yeniliyorduk ama warmogu almasamıydım onu aldıktan sonra ters gitti herşey ya :S

bu arada ashe'nin kill sayısı onun güçlü olmasından değil bizim takımın kötü oynamasından bizim adam 25 kere öldü :(

mudv.png

Summoner Adı:Advancensar
Summoner Leveli:30
Favori Karakteri:Lee sin
Oynadığı Sunucu:West

Summoner Adı:PunchLine2
Leveli:18
Favori karakteri:Kennen
Oynadığı Server:Eu East

Summoner Adı:FastLane
Leveli:14
Favori karakteri:Pantheon
Oynadığı Server:Eu East

Summoner Adı: kadir21010

Summoner Leveli: 30
Favori Karakteri: Karthus, Gangplank , Fizzy (aslında Hepsinde Süperim :)

Oynadığı Sunucu: North America

Geri