• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame League of Legends Oyuncu Listesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summoner Adı:QuaDLeX
Summoner Leveli:30
Favori Karakteri:Tüm champ. listem favorimdir...
Oynadığı Sunucu:EUne
----------
Konuyla pek alakası yok ama gecen sene LoL anlatımı olan bi konum vardı o zamanlar bu bölüm yoktu
DotA kısmına yazmıştım onu buraya alırsak veya silersek daha iyi olur diye düşünüyorum...Yanlış anlaşılmasın ama link;
https://www.maxigamerz.com/f305/league-legendsseason-1-trailer-eklendi-80167/

Summoner name : Wulstrap
Level : 30
Server : EU Nordic.
Favori : Karthus (aslnda baya var :D da en sevdiğimi yazdım ) :D

beyler eu west eu east felan var siz hangisinde oynuyonuz bende gelcem güzel oyun ama maçlar çok uzun bea

Summoner Adı:illeqaL11
Summoner Leveli:14
Favori Karakteri:Sona&Miss Fortune
Oynadığı Sunucu:EU Nordic&East

beyler eu west eu east felan var siz hangisinde oynuyonuz bende gelcem güzel oyun ama maçlar çok uzun bea

Dominion çıktı artık karşı taraf ezikler denk gelırse max 10 dkya bitiyor, sizin dişinize denk ise 30 dk ya uzayabiliyor ama max. 30 dk sürer dominion

Bu arada ilk defa penta kill yaptım fiddlesticksle ultisine hasta oldum :D fotoğraf çektim ama çekmemiş sinir oldum :hfy:

----------

Summoner name: TooTHSKYeaH ve XianTR ( xianı yenı açtım can sıkıntısı :D )
Summoner level: 14 galıba ve 6
Char: Jax,Fiddlestick,tryndamere,mordekaiser.
Server: eu nordic & east

tamam dominion oynıyım o zaman ben :D nick ByCaNeR daha 8 levelım :/

reis işte kandırdım fark etmedi hiçte D:

2 ay önce yazdıydım onu bide dün yazdım :D

Geri