• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Madem update yapacaksınız haber verin kardeşim. Pat diye server kapatılırmı.

Yeni launcher çok kötü bu arada :(

Madem update yapacaksınız haber verin kardeşim. Pat diye server kapatılırmı.

Yeni launcher çok kötü bu arada :(

Botnet ile saldırı alıyoruz, ona önlem alındı. Launchere birşeyler eklenmesi lazımdı koruma için, eski launcher yapacağımız eklemelere elverişsizdi o nedenle onu feda etmek zorunda kaldık. Şimdilik önemli olan ağır botnet saldırısı altındayken oyunun ayakta kalması ki bunu başardık. Launcherin nasıl olduğu hiç önemli değil bence.

şuan oyun açık mı yani start geliyo oyun açılıyo ama ben login yapamıyorum.. :(( genel bir hatamı yoksa benm pcden mi kaynaklı..?

başka servere saldırı olunca bişey olmuyor bizimkine olunca direk bişiler bozuluo

Oyunun full clientini indirirken %91 takıldı neden olabilr acaba şimdi yeniden deniyorum ama oyunun kapalı olmasıyla bir alakası var mı?

Böyle indirirken takılan var mı acaba wetransfer'den indiriyorum en hızlı o dedi herkes

Çocuk gibi davranmayı bırakın, yaptırımlı eleştiriler yapın ki oyun gelişebilsin.Sonuçta sizden bir karşılık almadan yapıyorlar bunu değil mi?

----------

sanmıyorum internet sunucunda bi problem var mı ?

Çocuk gibi davranmayı bırakın, yaptırımlı eleştiriler yapın ki oyun gelişebilsin.Sonuçta sizden bir karşılık almadan yapıyorlar bunu değil mi?

----------

sanmıyorum internet sunucunda bi problem var mı ?

Hayır internet ile ilgili bir problem olmadı ama bakalım şimdi yeniden indiriyorum yeniden aynı şey olacak mı

Oyunun full clientini indirirken %91 takıldı neden olabilr acaba şimdi yeniden deniyorum ama oyunun kapalı olmasıyla bir alakası var mı?

Böyle indirirken takılan var mı acaba wetransfer'den indiriyorum en hızlı o dedi herkes

Oyun ile client indirmenin alakası yok tamamen sizin internet bağlantınız ve dosyanın yüklendiği siteye bağlı bir durum. Yarıda kesildiyse yeniden indirmekten başka yapabileceğiniz birşey yok maalesef.

Geri