• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

oyun mu oynuyorsunuz düzgün bi açıklama yapın

Derdiniz nedir ya ? biz burda nelerle uğraşıyoruz gecenin 3 ünde birde üstüne sizin saçmalıklarınızla uğraşıyoruz. Sizin gibi anlayışsız kimselere yapacak hiç bir açıklamamız yok!!!

Gerekli açıklamalar yapıldı zaten takip edin okuyun aynı şeyleri defalarca sorup durmayın. Burda hiç birşeyi keyfimizden yapmıyoruz. Yatağımıza uzanıp kafamızı dinleyip mis gibi uyumak varken neden gelip gecenin 3 ünde uykulu ve yorgun bir şekilde oyunu checke sokup üzerine birde sizin saçmalıklarınızı dinleyelim ? hiç düşündünüz mü ?

Adamlar bizim için uğraşıyorlar ama sabredemiyoruz.Saldırılar içinse 'Meyve veren ağacı taşlarlar' Ümit abinin sözüne katılıyorum :D

Yok arkadaş ben anladım ki bizim insanımıza yaranılmaz. Daha hala diyolar ki ''bu ne ya nasıl bi oyun'' yok efendim '' açıklama yapılmadan kapatılıyo bi açıklama yapın gene aynı sorunlar vs vs'' Adamlar zaten dedi ki serverin oturması 2-3 günü bulur. Biraz sabır göstermek yerine hep bir yükleniş, hep bir eleştiri. Keyfi neden kapatsınlar oyunu, biraz mantıklı düşünün. Ben eminim ki ellerinden geleni yapıyolardır. Yukarda arkadaş demiş diğer serverlerde alıyo saldırı birşey olmuyor, bu serverde hemen birşeyler değişiyor diye. Sen saldırının boyutunu yada diğer serverlere saldırı olup olmadığını nerden biliyorsun. Diyorsunuz ki zaman geçiremiyoruz oyun açılsın artık. Adamlar serveri açıyor ve sizden süre istiyor anladınız mı hepsi bu. Sorunlarıda halledeceklerini düşünüyorum ben. Eleştiriyorsanızda işlerine yarayacak şekilde olsun. Boş Konuşunca ne playerlere faydası oluyor nede onlara. Aksine siz böyle yazdıkça adamlardaki azimde gidiyordur bence. Sen uğraş didin Sonra kendini bilmezlerden laf ye. Biraz empati kurun ve ona göre davranın. Herkese iyi oyunlar.

2çar botta "Kill Client" yaptım. Ne Ram yiyo ne birşey, Clientless farkı budur :ent

şakamı bu dün gece uyumuştum sabah kalktım uptade yapıyor hata geliyor bottan girmeye kalkınca Bsobj Plugin hatası alıyorum

barnacle aynı sorun bendede war %99dan sonra tam start gelirken peş peşe 2 hatamı alıyorsun?

barnacle aynı sorun bendede war %99dan sonra tam start gelirken peş peşe 2 hatamı alıyorsun?

Çözdüm kardeşim o hata için Temppath ve interface gibi 3-4 klasör oluşuyor garip isimli Dump, RD, setting, XTrap dışında oluşanları sil update olurken o sırada klasöre tekrar oluşuyor oluşunca onları bir daha sil oldu bende sonra botla girersin.

nalet olsun temppathı silip pcye res attım file load fail hatası alıyorum sildim komple tekrar yüklüyorum oyunu hep zaman kaybı hep zaman kaybı

Geri