• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Neden Kızlardan Çekiniyorum :S

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Herkes birşeyler yazmışta bende şunu söyleyeyim affedersin yakınlaşıcam diye maymun olma günümüzün ergen kezbanları için değmez ;)

Standart agir abi laflari. :) Bu dusuncenizin sebebi gercekten nedir Allah askina? Bu dunyada bir tek insan sizmisiniz, siz butun insanlardan ustunmusunuz de boyle dusunuyosunuz? 1. Konu kezban dedigin insanlar acik net bazi seyleri gorememis, yasayamamis insanlardir. Diger kizlara gore daha bakimsiz ve bilgisiz olurlar fakat bu onlarin sucumudur? Senin kafan daha cok geride kalmis ben bu dusuncelerdeyken 13-14 yasimdaydim gozlerini biraz ac.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Utana utana konuş. Kızlar seni daha çok sever, sevgili anlamında değil belki ama arkadaş olarak mutlaka. Sonuçta kızarıp konuşamadığında veya kelimeler birbirine dolandığında, karşındaki kız bunun kendisini güzel ve çekici bulduğun için olduğunu düşünücek. Sempatik bir ortam olur merak etme, hatta daha iyi diyebilirim.
Aynen valla dediğin çok doğru :D

Bende senin gibiydim lise öncesinde şimdi kızlar benim etrafımda oluyor genellikle gerçi hala öyleyim pek konuşmam kızların yanında felan dururum ama konuşmam hatta bazen sıkıldığımda giderim Yusuf bizden sıkıldı heralde dediklerini duyuyorum :D

Gözüme girmek için bazı hareketlerde bulundukları bile oluyor ^_^

Standart agir abi laflari. :) Bu dusuncenizin sebebi gercekten nedir Allah askina? Bu dunyada bir tek insan sizmisiniz, siz butun insanlardan ustunmusunuz de boyle dusunuyosunuz? 1. Konu kezban dedigin insanlar acik net bazi seyleri gorememis, yasayamamis insanlardir. Diger kizlara gore daha bakimsiz ve bilgisiz olurlar fakat bu onlarin sucumudur? Senin kafan daha cok geride kalmis ben bu dusuncelerdeyken 13-14 yasimdaydim gozlerini biraz ac.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Bu forumda "kezban" olayını boşuna tartışma. Bende senin gibi düşünüyorum hatta ben daha da sert düşünüyorum ki kezban kelimesini yakıştıramıyorum. Ama sen ne dersen de, istediğin kadar bir taraflarını yırt, ki benim bir zamanlar derdimi anlatmaya çalıştığım gibi, buradakilerin fikri değişmiyor. Sen birşey yazarsın, yüzsüzün biri gelir senin yorumunun altına gene kezban muhabbetine girer kendine eğlence çıkarır orda, nasıl olsa "kezban" dediğinde kendine kusursuzum imajı çizcen yoldaş bulmak kolay (!)

Neyse teşekkürler ben cevabımi aldm :) bazıları sevgili anlamında zannetmiş normal bi kızla bile konuşurken heyecanlanıyorum neyse dedgim gibi cevabımı aldim :)

Discovery cihazımdan gönderildi

Geri