• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Neden yurt dışına özeniyorsunuz ;)

aynı liseden kanadaya yerleşip vatandaş olan bi arkadaşım var tabi olay bundan 6 sene önce falan gitti kanadaya yerleşti 6 sene içinde evini arabasını aldı parti eğlence desen gırla en babasıda adam depoyu 40 $ a fullüyor.

Gidin de orda kalın ozaman
Türkiyem,İstanbulum sadece sevenlerine yeter, bok atmayı en çok seven millet biziz doğru ama sadece kendi ülkemize. allah akıl fikir versin

istanbul-night.jpg

istanbul-wallpaper-1_nettekeyif.net_.jpg
istanbul3.jpg

neyse editledim kavga çıkmasın.

Son düzenleme:
Gidin de orda kalın ozaman
Türkiyem,İstanbulum sadece sevenlerine yeter, bok atmayı en çok seven millet biziz doğru ama sadece kendi ülkemize. allah akıl fikir versin

istanbul-night.jpg

istanbul-wallpaper-1_nettekeyif.net_.jpg
istanbul3.jpg
Öyle bir söylemişsin ki, sanki türkiyeden nefret ediyormuşuz havası veriyor. Yurt dışına bakınca ne kadar geride olduğumuzu görüyoruz yalan mı? Adamların yaşantı tarzları olsun, yerleşim planları olsun, çevre olsun bizden çok farklı ve (kişiden kişiye değişir) onların yaşantıları beni çok cezbediyor. Onlara özenmizde çok doğal diye düşünüyorum, en azından yurt dışındaki yaşam tarzlarını seven kişiler için, başta ben olmak üzere onları özenmemizin yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Hiç bir yorumu okumadım üşendim ama bende Yurt dışındaki yaşamı seviyorum.Çünkü farklı geliyor yani insana...
İstanbul'u sevmiyorum ki sebebini hemen belirteyim ;
ep56mx.png

Ama yurt dışına bakarsak 8 milyon 5 milyon gibi rakamlar var.

Geri