• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nubecoder Silkroad Yardımcı Programları (v1.298) Güncelleme 06.04.2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
b8oaxk.jpg

Kasmanızı kolaylaştıran bir çok özelliğe sahip olan ve güncel versiyonları çok zor bulunan Nubecoder programlarının tüm güncel versiyonlarını bir araya topladım umarım beğenirsiniz.

Not : Bazı programlar çalışmayabilir veya çalışan programlarında bazı özellikleri çalışmayabilir tüm offsetleri bulamadık.

İndirme Linkleri (Boyut : 1.4 MB)

Link 1 : www.fileserve.com/file/Gsuepv4

Virüs Trama Sonuçları : www.virustotal.com/tr/

maxicon.png
2mfxlhe.jpg

Program Adı : Auto Pot-Buff-Res Tool 5000

Özellikleri : Otomatik pot basma, Otomatik buff kullanma ve otomatik res atıp res kabul etme
maxicon.png

maxicon.png

33p5w7a.jpg

Program Adı : daSkillz

Özellikleri : Oto key. Sro ekranda değilken bile çalışır aynı zamanda farm yapanlar için auto res kabul etmek içinde kullanılır.

maxicon.png
maxicon.png

103zu9y.jpg

Program Adı : botMon

Özellikleri : Karakter bilgilerini ve durumunu detaylı şekilde gösterme, clienti gizleme & gösterme, clienti boyutlandırma, clientin ismini değiştirme, dc zamanını kaydetme vs birçok özelliğe sahip kullanışlı bir program.

maxicon.png

4tkp41.jpg

Program Adı : SROKiller

Özellikleri : Silkroad penceresini istediğiniz oranlarda yeniden boyutlandırma imkanı sunar.

maxicon.png

Çok güzel eline sağlık... ( Biraz daha açıklama koyarmısın mesela 1. programda o ip bölümü fln ne işe yarıyor...... )

Çok güzel eline sağlık... ( Biraz daha açıklama koyarmısın mesela 1. programda o ip bölümü fln ne işe yarıyor...... )

tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum ama ben kullandığımda oralara hiç dokunmadım sorun yaşamadım sana tavsiyem sende dokunma olduğu gibi bırak :)

yha bi sorunum var programı acıorum ama carecterlerinismi gözükmüor nasıl hallede bilirim biri yardım etsin

yardımcı olucak kimse yoqmu cok acil yardım lazım !!!

kimse yoqmu yha yardım edebilecek cok acil :S

yha bi sorunum var programı acıorum ama carecterlerinismi gözükmüor nasıl hallede bilirim biri yardım etsin

yardımcı olucak kimse yoqmu cok acil yardım lazım !!!

kimse yoqmu yha yardım edebilecek cok acil :S

Yeni versiyon ekler ümit abi birazdan.. Versiyon yenilendigi icin silkroadın programın da versiyonu yenileniyor biraz sabır ;)

ok eyw saolasın :D

ne zaman gelir peki bilgin varmı ?

ümit abi burlardamısın program bugun gelicekmi:S

daha gelmiormu bu yha ne zaman gelir bari bisey söleyin

kimse yoqmu ? gelicekmi gelmicekmi yeni sürümü bari onu söleyin bosuna beklemeyelim sabahtan beri bekliorum gelmesini!

Geri